Rekreační domy v Arezzo

Za historickými klenoty do provincie Arezzo!

Ubytování v Toskánsku, dovolená Itálie

Patříte mezi milovníky historie, umění a starožitností? Zbožňujete idylku malebných vesnic a přepych velkých měst? Vydejte se na dovolenou do Itálie! Tento divukrásný stát vás zahrne svými poklady architektury. Kde jinde se nasytit kulturních památek než v Toskánsku? Rezervujte si luxusní vily Arezzo a zažijte výjimečnou relaxaci. Dopřejte si dovolenou na míru svých požadavků. S NOVASOL máte obrovské šance! Ať se rozhodnete pro standardní ubytování v soukromí, pohodlný letní byt anebo komfortní venkovské sídlo, vždy si perfektně odpočinete. Je libo překrásnou rekreační chatu s vlastním bazénem? Prohlédněte si nabídky NOVASOL a vejděte do světa splněných snů!

Přívětivé ceny apartmánů vás ihned zaujmou

Nepotrpíte si na šumění mořských vln? Vydejte se do provincie Arezzo, které nemá přístup k moři. Kopcovitá krajina se čtyřmi údolími, smyslnými řekami Arno a Tiberou či překrásným hlavním městem Arezzo, vám vykouzlí úsměv na rtech. V této toskánské krajině se snoubí umělecké, historické a přírodní magnety. Oblíbíte si zapadlé vesničky i magické kontrasty přírody. Nový dech naberete v Arezzo, které patří k nejstarším toskánským městům etruského původu. Uchvátí vás tajemné uličky, gigantické městské hradby, zbytky amfiteátru, kostely a středověké domy. Nesmíme opomenout náměstí Piazza Grande, kde se tyčí kostel Pieve Santa Maria, Palazzo del Tribunale či Palazzo della Fraternita. Oko turisty obdivně shlédne pískovcovou baziliku Duomo San Donato či gotický kostel San Francesco.

Vzhůru za pohodlím rekreačních chat Itálie!

Nechte se ovládnout bohatým výskytem hradů, klášterů, zámků a nezapomeňte ochutnat lanýže, delikatesní víno anebo ovčí sýr. Pěší turistiku a jízdu na kole si užijete v údolí řeky Chiany, které bylo kdysi bažinou. Díky dobové atmosféře vesniček, dubovým hájům, obilným polím a opuštěným klášterům patří k nejvyhledávanějším lokalitám provincie. Za návštěvu stojí také město Anghiari, kde spatříte klášterní kostel z 10. století. Bibbiena pobaví karnevalem a potěší četnými pamětihodnostmi. Závan romantiky nabízejí katedrály, kostely a strmé úzké uličky Cortony. Podlehněte půvabům nevšední toskánské oblasti, kde se nacházejí moderně zařízené rekreační domy Itálie!