Fantastická dovolená v italské provincii Arezzo!

Rekreační domy v Toskánsku, pobyt Itálie

Ubytování v Itálii

Vychutnejte si všechna lákadla na dovolené v Itálii! Navštivte dechberoucí klenoty Toskánska a zvolte komfortní ubytování v soukromí Arezzo. Provincie se pyšní historickými a přírodními drahokamy, před kterými padnete na kolena. Setkáte se s památkami z dob středověku i renesance. Pohltí vás výjimečnost nedotčené krajiny, prastaré zvyky a tradice. I když nemá Arezzo přístup k moři, může se pochlubit protékající řekou Arno a Tiberou. Velkolepé vodní toky lemují překrásná údolí, která jsou ideální pro cyklistiku i pěší turistiku. Při každém kroku vás budou doprovázet obilná pole, dubové háje, kláštery, kostely a vesničky, kde jakoby se zastavil čas.

Ubytování v soukromí v rytmu pohodlí

Provincie se dělí na 4 oblasti, Casentino, Valdarno, Valtiberina a Val di Chiana. Každé místo má své nezaměnitelné kouzlo, kde se snoubí dědictví historie a přírodní magnety. Casentino Valley uhrane vysokými kopci, majestátnými lesy a národním parkem Campigna. Klášter Camaldoli a svatyně La Verna jsou významnými poutními místy. Valdarno uchvátí žlutými skalními útvary Balze. Val di Chiana dominuje kopci, údolími a perlami umění Monte San Savino, Cortona či Lucignano. Valtiberina je labyrintem farních kostelíků, hradů a autentických vesnic, v čele s Anghiari, Sansepolcro či Caprese Michelangelo. Za zmínku stojí tajemné lesy Pratomagno. Pokud vás omrzí historické skvosty Arezzo, sedněte na horské kolo, obujte pevnou obuv anebo se projeďte na koni!

Ukořistěte skvělé ceny apartmánů Itálie!

Těšte se na lidové slavnosti a festivaly, které jsou přehlídkou tradic, hudby, starožitností a výjimečných zvyklostí, Giostra del Saracino v Arezzo anebo Giostra dell´Archidado v Cortoně patří k nejpopulárnějším. Nezapomeňte ochutnat místní produkty, fazolovou polévku, acquecotte, raviggioly, ricottu, sýr pecorino, lanýže, dušená masa a samozřejmě lahodná vína. Zavítejte do hlavního města zlatníků a starožitníků Arezzo. Obdivujte unikátní fresky v bazilice sv. Františka z Assisi od Piera della Francesca, katedrálu, kostel San Francesco, rodný dům Giorgia Vasariho, ruiny římského amfiteátru či pevnost Fortezza Medicea. Prázdninové domy Itálie se postarají o vynikající přístup k památkám i přírodním divům oblasti.