search

Pronájem bytů a domů v Casole d'Elsa

Okouzlující dovolená v Casole d'Elsa

Zažijte dokonalou atmosféru Toskánska a přibližte si ji díky rekreačním domům od NOVASOL. Vybírejte z mnoha atraktivních nabídek, které se postarají o luxusní dovolenou v Itálii. Dáváte přednost reji a impozantním památkách velkých měst anebo si raději odpočinete v letních domech Casole d´Elsa? V každém případě počítejte s velkolepým výběrem!

Oslavte svůj výborný nápad a prozkoumejte všechny nabídky pronájmů NOVASOL. Čekejte prvotřídní apartmány a venkovská sídla, která vám budou alespoň na chvíli patřit. Spojte relaxaci u bazénu, romantiku u praskajících polen v krbu a poznání klenotů architektury a příjemným pozorováním západů slunce.

Romantický pobyt v moderních apartmánech

Najděte si nejbližší cestu k pohodlí a luxusu letních domů Toskánska. Vydejte se do malého milého městečka Casole d´Elsa. Očekávejte příjemné ubytování v soukromí a výbornou základnu pro výlety po okolí. Údolí Elsa je malebné zelené a plné přírodních i kulturních divů. Nachází se v něm velikáni historie a kultury Florencie i Siena.

Jen maličký kousek od hlavní silnice mezi Colle a Volterrou se nachází půvabná vesnice Casole d´Elsa, která vás upoutá typickou toskánskou atmosférou. Již zdálky vás uvítají městské hradby a dvě mohutné věže z 15. století. Vaše kroky povedou na překrásné náměstí, kde navštívíte faru s velkou dávkou sakrálního umění i archeologických exponátů.

Zamluvte si nejlepší rekreační chaty Itálie!

Obklopeni středověkou nádherou si to zamíříte ke dvěma prestižním kostelům města. Farnímu kostelu Panny Marie a farnímu kostelu svatého Jana Křtitele okamžitě podlehnete. Upoutají vás pravidelně konající se kulturní akce a festivaly. Při procházce kolem městských hradeb narazíte na výrazná sochařská díla a další mistrovská díla architektury.

Okolí města obklopují vinice, olivové háje a nádherné lesy Berignone a Montagnola. Nezapomeňte obdivovat úžasný středověký hrad Rocca a jeho silné věže. Chybí vám více historických magnetů? Městečko leží 50 kilometrů od Florencie a 25 kilometrů od Sieny.