search

Ubytování Castelfiorentino

Ubytování Castelfiorentino vás pohladí na duši

Proč se trápit s výběrem příjemného ubytování Toskánsko, když si můžete prohlédnout parádní nabídky ubytování Castelfiorentino od NOVASOL. Prožijete klidné chvíle v nezaměnitelné atmosféře Toskánska a přitom budete pouhých 30 kilometrů od věhlasné Florencie a 40 kilometrů od Pisy. Spojte odpočinek na venkově s dosažitelností velikánů historie.

Zamiřte do města, které se nachází v údolí Val d´Elsa a protéká jím řeka Elsa. Ihned vás upoutá krajina zelených kopců a údolí, klikatých vodních cest a mimořádně krásné přírody. Okolní obce, Empoli, Certaldo, Gambassi Terme, Montaione, San Miniato a Montespertoli stojí za návštěvu.

Ubytování Castelfiorentino v soukromí vás zbaví starostí

Půvabné město se pyšní mnoha památkami z různých historických dob. Při prohlídce byste neměli opomenout kostel sv. Lawrence a Leonarda ze 13. – 14. století, který zaujme krucifixem od Giovanniho Pisana. Románsko-gotický kostel sv. Františka postavený ve 13. století nadchne Madonnou s dítětem od Taddea Gaddi a dalšími díly od Cenni di Francesco a Giovanniho del Biondo.

Chloubou venkovského kostela s křtitelnicí je krucifix ze 14. století a dvě fresky z 15. století. Kroky turistů vedou k modlitebně Santi Lorenzo e Barbara a ke svatyni Santa Verdiana. Mimořádně krásné jsou paláce a vily, radnice, městská knihovna a divadla. Milovníci historie mohou navštívit muzea a Palio Castelfiorentino, zajímavé klání okolních měst spojené se zábavou, dostihy a průvodem.

Nekonečné radovánky v apartmánech Castelfiorentino

Vdechněte své dovolené nový rytmus a navštivte malebná města Toskánska. Za povšimnutí stojí obec Gambassi Terme. Hlavními pozoruhodnostmi jsou románský kostel z 12. století, zahrady a kostel Giovanni Battista. Certaldo, domov básníka Giovanni Boccaccia, vás uhrane svými historickými klenoty. V Empoli podlehnete památkám ležícím na Piazza Farinata a četným palácům.

Pokud se během dovolené v Itálii nacházíte v této oblasti, nezapomeňte navštívit Florencii a Pisu, které jsou vzdálené, coby kamenem dohodil. Probuďte v sobě vášeň i touhu poznávat a dostane se vám skutečného balzámu duše. Díky apartmánům Itálie si odpočinete podle svých nejtajnějších přání.