Chaty a chalupy v Chianti

Dovolená v toskánské vinařské oblasti Chianti

Ubytování v Itálii

Nelze pochybovat o tom, že patří dovolená v Itálii k nejžádanějším! Kdo by odolal překrásnému moři, písečným plážím a romantickým západům slunce. Díky NOVASOL poznáte mnohem více. Objednejte si rekreační domy Chianty a vkročte do magické krajiny Toskánska. Čekají na vás nezapomenutelné okamžiky v oblasti výjimečného červeného vína. Dejte přednost rekreaci v provincii Siena a nikdy nebudete litovat. Právě zde se nacházejí nejkrásnější letní domy. Přejete si luxusní vilu se saunou a bazénem anebo standardní ubytování v soukromí s terasou nabízející unikátní výhledy na vinice, zelené kopce a olivové háje? Všechny nabízené pronájmy se pyšní vysokou kvalitou a moderním vybavením.

V apartmánech se budete cítit jako v bavlnce

Dovolená v Toskánsku, ubytování v Itálii

Otevřete si nové obzory a nakoukněte pod pokličku tajů a krás luxusního Toskánska. Právě Chianti je jedním z nejromantičtějších míst oblasti. Její hranice nejsou přesně stanoveny. Vinařská lokalita prostupuje přes Florencii a Sienu, směrem na východ k Valdarno a na západ do Val d´Elsa. Nenechte si ujít ochutnávku tradičního vína a rej festivalů. Poznejte na vlastní oči vinařskou zónu, která vás dostane na kolena. Nabažte se výtečným vínem a obdivujte kostely, kláštery a muzea. Chianty vás naláká Florencií, Sienou i Pisou. Venkovskou pohodu poznáte v kamenných vesničkách, kde jakoby se zastavil čas. Výjimečnost kraje je viditelná v Montefioralle, Greve, Panzano, Radda i Castellina.

Využijte nejlepší ceny rekreačních chat Itálie!

Vyrazte za magnety hlavního města regionu, Florencie, která vás ohromí kulturními, uměleckými a architektonickými poklady. Kolébka italské renesance upoutá svým historickým jádrem zapsaným na seznam kulturního dědictví UNESCO. Drahokamy Sieny vás polapí stejně jako pestrobarevné dostihy městem, koncerty klasické hudby, trhy, výstavy i letní Jazz festival. Radda osloví svým středověkým vzhledem, Castellina kostelem San Salvatore a Archeologickým muzeem. V Gaiole budete uchváceni farním kostelem a hrady. Greve in Chianti se pyšní trojúhelníkovým náměstím a hradem Montefioralle. Rezervujte si letní domy Itálie za skvělé ceny a poznejte jednu z nejkrásnějších oblastí světa!