Rekreační domy v Chianti

Dovolená v Toskánsku, ubytování v Chianti

Prázdninové domy v Itálii

S NOVASOL si snadno poradíte, kam letos vyrazit za sluncem, zábavou, sportem i památkami. Dovolená v Itálii je spjata s mnoha místy, ale půvabné Toskánsko se pyšní nezaměnitelnou atmosférou. Rekreační domy Chianty vás ohromí svou vybaveností a snadnou dosažitelností historických i přírodních pokladů oblasti. Už se těšíte, jak si během své dovolené vychutnáte exkluzivní víno? První zmínka o výrobě přeslavného Chianty pochází z roku 1716. Pokud patříte mezi labužníky, oceníte vonný olivový olej, který je nedílnou součástí tradičních pokrmů, zuppa di farro, bruschetta či ribollita. Objednejte si rekreační domy poblíž nádherné přírody a probuďte v sobě všechny smysly.

Rodinná idylka v příjemných rekreačních chatách

Ve městě Greve in Chianti se naladíte na osvěžující chuť červeného vína pojmenovaného podle Monti del Chianti, pohoří mezi Sienou a Florencií. Zúčastněte se četných akcí spojených s hudbou, tancem i vínem. Nejvíce vás osloví velkolepý veletrh a festival Chianti Classicco, který nabízí ochutnávku místních vín, regionální pokrmy a zábavu až do rána. Projděte se asymetrickým náměstím, které je hlavní dominantou města Greve in Chianti. Osloví četnými arkádami, sochou mořeplavce a místního rodáka Giovanni da Verrazzana, kostelem Santa Croce, radnicí Palazzo del Comune, útulnými restauracemi a kavárnami. Každou sobotu se zde konají tradiční trhy.

Nejlepší ceny apartmánů Itálie

Komfortní ubytování v soukromí hraje do noty všem náročným výletníkům. Objednejte si úžasné chaty s vlastním bazénem, saunou, krbem i terasou a zajistěte si maximální pohodlí. Pokud vás omrzí toulky venkovskou krajinou, zavítejte do sladké Florencie anebo výjimečné Pisy. Ukojte své poznání atraktivními památkami. Nechte se unášet pohledem na vinice a olivové háje, autentické toskánské vesničky a mírné kopce, které zdoláte pěšky, na kole či na koni. Není divu, že je zdejší kraj určen milovníkům světoznámého vína, ale i vyznavačům cykloturistiky. Zamluvte si apartmány Itálie včas a těšte se na neodolatelné ceny, bonusy a dárečky!