Fantastická dovolená v krajině vína

Prázdninové domy v v Itálii

Rádi byste uskutečnili dovolenou v Itálii? Těšíte se na exkluzivní památky, umění a nevšední poklady přírody? Zavítejte do rekreačních domů Chianty a očekávejte komfortní ubytování. Nádherné letní domy jsou posety po celé zemi, což platí také pro provincii Siena. Vejděte do světa luxusu a ochutnejte proslulé červené víno. Toskánská oblast patří k perlám celého regionu. Pro svou nezaměnitelnou atmosféru si ji oblíbili turisté z celého světa. Dechberoucí krajina Chianti se line přes Florencii i Sienu a pokračuje směrem na východ k Valdarno a na západ do Val d´Elsa. Na vlastní oči uvidíte nekonečné vinice, olivové háje, malebné vesnice s kamennými domy a zelené kopce.

V apartmánech naberete nový dech

Dovolená v Toskánsku, rekreační domy a pobyt Itálie

Podlehněte síle a chuti prastarého vína Chianty, které vás odvede od každodenních povinností až do ráje. Vinařská oblast je situována nejen kolem Florencie a Sieny. Pokračuje směrem k Arezzo, Pistoia a Montepulciano. Prozkoumejte kouzelné vesničky i poklady architektury impozantních historických měst. Vždy budete zcela omámeni tepem Toskánska. Jakmile vstoupíte do nádherného Chianty, pochopíte, proč jej vyhledávají fotografové i malíři. Kopcovitá krajina je poseta olivovými háji, vinicemi a slunečnicovými poli. Ubytujte se na venkově anebo poblíž velkých měst a dopřejte své duši i tělu harmonii, odpočinek a poznání. Nasedněte na horské kolo anebo procházejte pohádkovou krajinu pěšky.

Prázdninové domy Itálie mají styl

Kde jinde strávit letní dovolenou než v Itálii? Zapomeňte na chvíli na koupání v moři a zaměřte se na duchovní odpočinek. V Chianty se vám dostane nejlepší péče a navíc je skvělým výchozím bodem pro návštěvu Florencie, Sieny anebo Pisy. Poznejte také klenoty osady Montefioralle a Volpaia. Svými magnety vás potěší města Greve, Panzano, Castellina či Radda. Zdejší architekturou, uměním i přírodními divy budete fascinováni stejně jako vinařskými a gurmánskými produkty. Počítejte s ochutnávkou vína, festivaly a přehlídkami tradic a zvyků. Cestujte za luxusem prázdninových domů Itálie a dopřejte si skutečnou rekreaci na míru. S NOVASOL se vám splní dávný sen!