search

Ubytování Crespina

Ubytování Crespina je senzační

Spojte příjemné s užitečným a rozhodněte se pro letní ubytování v Toskánsku. Můžete se spolehnout na hojné zastoupení fantastických památek, které vás odvedou do světa fantazie. Připravte se na romantické procházky a vyjížďky na kole nestárnoucí krajinou Toskánska. Zamiřte až do ubytování Crespina a dýchejte zdejší dálkami vonící vzduch.

Máte pocit, že už nezvládáte každodenní povinnosti a potřebujete nabrat nový dech? Sbalte kufry a vydejte se do malebného Toskánska, jež je poseto olivovými háji, vinicemi, zelenými kopci, hustými lesy a romantickými údolími. Připravte se na koňskou dávku kulturních pokladů, umění, starožitností a tradičních festivalů.

V pěkných apartmánech v Crespině budete jako v bavlnce

Máte chuť na delikatesní víno z oblasti Chianti, které vám rozproudí krev v žilách? Jste blízko svému snu. Oddejte se gurmánským specialitám, které jsou připraveny z olivového oleje. V hospůdkách a tavernách si užijete zábavy dle libosti a v noci se k sobě přitulíte v luxusních letních domech. Historické perly, romantika na každém kroku a příjemné nakupování se vám bude zamlouvat.

Smyslná Crespina leží v provincii Pisa v čarovném kraji Toskánska. Město s pěknými kostelíky a romantickými uličkami se nachází pouhých 20 kilometrů od Pisy a 60 kilometrů od Florencie. Je přitažlivým výchozím bodem pro návštěvu těchto drahokamů umění. Jakmile spatříte šikmou věž Pise a historické jádro Florencie, bude se vám tajit dech.

Zamluvte si letní domy Crespina za výjimečné ceny

Kostel San Michele, Oratorio di San Francesco, Oratorio di San Rocco, Villa del Caretta, patří k nejzajímavějším památkám městečka. Toulejte se po božské krajině, která je v objetí olivových hájů a vinic. Užívejte si svěžího toskánského počasí, vzduchu i atmosféry. Navštivte i další blízká města, Lucca anebo San Gimignano.

Rozhodněte se pro letní domy Itálie, které jsou, coby kamenem dohodil od bílých pláží Cecina do Donoratico. Spojte kulturní, sportovní i relaxační požitek v jeden a prohlédněte si překrásné prázdninové domy s vlastním bazénem a prostornou terasou se zahradním nábytkem. S NOVASOL vás na dovolené v Itálii čekají příjemné okamžiky.