Rekreační domy ve Florencii

Dovolená ve sladké Florencii

Rekreační domy v Itálii

Kde jinde strávit letní odpočinek než na dovolené v Itálii? Načerpejte energii v luxusních vilách Florencie a oddejte se příjemným radovánkám. Máte slabost pro jedinečné památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO? Lákají vás taje a historie pradávných dob? Už na nic nečekejte a rezervujte si komfortní chaty, které jsou umístěny poblíž nejkrásnějších klenotů země. Pokud prahnete po nezapomenutelné dovolené, rozhodněte se pro kolébku renesance, Florencii. Překrásná oblast leží převážně na řece Arno, severovýchodu dominují hory. Zavítejte do centra středu Itálie, která se rozkládá v pahorkatině Chianty. Potěší vás všudypřítomné umění, ale i výborné italské produkty a přírodní magnety.

Konečně útulné ubytování v soukromí

Ubytování v Toskánsku, dovolená v Itálii

Snad vás uchvátí oblast Chianty, která se vine od Florencie až po Sienu. Věřte, že vás pohltí pohled na božskou krajinu posetou vinicemi, proto nezapomeňte ochutnat nejznámější Chianti Classico. Rekreační domy dosahují skutečného luxusu. Nechybí jim bazén, sauna a terasa, kde si můžete vychutnat unikátní červené víno. Proplouvejte krásami historicky obdařené Florencie. Věřte, že se jejich drahokamů nikdy nenabažíte. Umění, architektura, muzea, katedrály a kostely na vás budou promlouvat při každém kroku. Město osídlené již v dobách pravěku se pyšní četnými archeologickými nalezišti. Svou největší slávu však zažilo v období renesance spojené se zvučnými jmény, myslitelů, vědců, spisovatelů, sochařů či malířů.

Prohlédněte si přepychové apartmány Itálie!

Vezměte útokem historické jádro města, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Gotická katedrála Santa Maria dei Fiore s Giottovou zvonicí, radnice Palazzo Vecchio, most přes řeku Arno Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, kostel Santa Maria Novella, chrám Santa Croce a umělecká galerie Galleria degli Uffizi, která vystavuje vzácné obrazy, vás přivedou do varu. Čekají na vás exkluzivní perly architektury, umění, starožitnosti, kulinářské speciality a zábava ve dne v noci. Proč otálet s rezervací letních domů Itálie, když jsou v nabídce NOVASOL za výjimečné ceny. Počítejte s maximální péčí a moderním vybavením. Jen tak prožijete svou dovolenou v tomto evropském státě podle svých představ.