Pestrobarevná dovolená ve Florencii

Dovolená v Toskánsku, rekreační domy v Itálii

Prázdninové domy v Itálii

Jste nároční cestovatelé a prahnete po návštěvě světově proslulých míst? Zapomeňte na malá letoviska, která jsou pro vás příliš těsná, a dejte přednost letním bytům Florencie. Vždyť právě v této opěvované provincii se nacházejí nejkrásnější prázdninové domy, které jsou jako stvořené pro nezapomenutelnou dovolenou v Itálii. Oddejte se bohatému kulturnímu životu, sportovním aktivitám, pěší turistice, jízdě na kole a na koni i koupání v luxusní vile s vlastním bazénem. Líbí se vám tato nabídka? Neváhejte a naplánujte si letní rekreaci v příjemném prostředí Florencie, která je poseta úchvatným ubytováním v soukromí. Vždy oceníte skvělou kvalitu a moderní vybavení pronájmů.

Rekreační chaty v duchu romantiky

Vdechněte svému odpočinku pravou tvář a uvolněte se v mýty opředené toskánské provincii. Na severu sousedí s Bolognou a Ravenou, na východě s Forlí-Cesena, na jihovýchodě s Arezzo, na jihu se Sienou a na západě s provincií Pisa, Lucca, Prato a Pistoia. Těšte se na dokonalý přístup památek i přírodních zajímavostí. Magické Toskánsko vás ohromí svými atrakcemi. V každé provincii najdete něco neodolatelného, stejně jako ve Florencii. Je rozdělena do různorodých oblastí, Mugello, Montagna Fiorentina, Valdarno, také Chianti a Empolese-Valdelsa. Srdcem provincie protéká řeka Arno, na které stojí stejnojmenné historické město.

Užívejte si pohodlí v rekreačních domech Itálie

Jedno z nejhonosnějších evropských měst je naplněno perlami architektury a uměleckými skvosty největších mistrů renesance a humanismu. Při prohlídce Florencie narazíte na díla slavných géniů. Giotto, Brunelleschi, Vasari, Michelangelo, Leonardo da Vinci či Michelozzo jsou zdatnými tvůrci florentských divů. Jistě vás osloví i další zajímavá města, Vinci, Empoli, Cerreto Guidi, Limite, Montesperoli anebo Capraia, kde nebudete ochuzeni i čilý cestovní ruch a kulturní památky. Za povšimnutí stojí i oblast Chianti, která vás omámí přeslavným červeným vínem Chianti Classico. Už nemůžete pochybovat o dokonalosti prázdninových domů Itálie. Vyzkoušejte si jejich komfort na vlastní kůži.