search

Ubytování Loro Ciuffenna

Ubytování Loro Ciuffenna chutná skvěle

Pokud marně přemýšlíte, kde nejlépe najít ubytování v Toskánsku, prohlédněte si neodolatelné nabídky rekreačních domů NOVASOL, které jsou posety po celé zemi. Možná vás osloví ubytování Loro Ciuffenna. Je zasazeno do skvostné přírody a historického dechu a umění Toskánska.

Středověké město je součástí „nejkrásnějších vesnic v Itálii“. Najdete ho asi 55 kilometrů od proslulé Florencie, což vybízí k její návštěvě. Pisa je vzdálená 130 kilometrů, Arezzo 40 kilometrů a Siena 60 kilometrů. Loro Ciuffenna je skvělým místem pro klidnou dovolenou, ale také ideální výchozí bod pro návštěvu velkolepých italských měst.

Luxusní vily v Loro Ciuffenna si rychle oblíbíte

Oblíbili jste si rajskou chuť Toskánska? Nezklame vás, ani Loro Ciuffenna. Čekají na vás kulinářské speciality, malebné okolí, romantická údolí, letní teploty atakující v létě 30 stupňů Celsia, festivaly, a úchvatné výhledy. Město leží na jižním hřebeni Pratomagno, proto počítejte s pěší turistikou, jízdou na koni či na kole.

Město leží ve Valdarno a pyšní se vysokým převýšením 330 m. Výrazná křižovatka historie zaujme středověkými památkami, římským mostem, hlubokou roklí a vodním mlýnem. Vše vytváří dokonalý požitek pro oko turisty. I když je Loro Ciuffenna městem, zachovává si tvář středověké vesnice. Největší atrakcí je románský most a funkční mlýn postavený zřejmě roku 1100.

Nakročte správným směrem k ubytování Loro Ciuffenna

Procházka městem na vás udělá velký dojem, budete si připadat jako v pohádce. Obdivujte dvě hradní brány. Kostel Santa Maria Assunta, který byl dříve středověkým hradem, leží na nejvyšším místě města. Uvnitř naleznete nádherné fresky. Farní kostel San Pietro in Gropina je unikátní ukázkou románské architektury. Uchvátí vznešeným interiérem a kazatelnou.

Jakmile vás popadne chuť poznat nevídané památky, které jsou v blízkosti rekreačních chat Itálie, zamiřte do božské Florencie. Kolébka renesance vás zcela ohromí svým historickým centrem zapsaným na seznam světového dědictví UNESCO. Cestujte, bavte se, pijte a jezte místní produkty a prožívejte nejkrásnější dovolenou v Itálii.