search

Ubytování Lucca

Ubytování Lucca, turistický ráj

Toužíte spatřit divukrásné památky a přírodní klenoty? Naplánujte si letní ubytování v Toskánsku a spojte relaxaci na venkově s poznáním kulturního dědictví. Rozhodněte se pro ubytování Lucca, kde vládne pohoda, klid a soukromí. Město sta kostelů, opery, palácových zahrad a božské okolní přírody si vás ihned omotá kolem prstu. Nevěříte? Rezervujte si rekreační domy Lucca v překrásném městě, které je rájem milovníků umění, romantiky a tajemna. Drahokam Toskánska leží na řece Serchio asi 75 kilometrů západně od Florencie a pouhých 25 kilometrů od Pisy. Prostě dokonalé propojení největších velikánů historie, architektury a unikátních míst.

Ubytování Lucca

Uvelebte se v přepychových apartmánech

Jakmile uvidíte poklady Luccy, naberete na dovolené v Itálii nový dech. Toto italské město se pyšní původními městskými hradbami, impozantním cihlovým opevněním s branami o délce 4 kilometry. Do historického centra mají automobily vstup zakázán. Srdce města a hradební náspy projedete snadno na kole, což je velmi pohodlné. Potěšíte se unikátními výhledy. Krok za krokem budete obdivovat středověké, románské, barokní i renesanční stavby. Dominantou Luccy je Amfiteátr neboli Piazza Anfiteatro, který ohromí svým eliptickým tvarem. Zvídavé výletníky osloví mohutné městské hradby, které byly přestavované kolem roku 1650. Románská katedrála San Martino vás zaujme fasádou, která vypadá jako textilní vzory.

Zasvěťte svůj odpočinek ubytování Lucca

Bohatost románských kostelů San Michele a San Frediano, postavených ve 12. století, je viditelná již zdálky. Romantické duše pohladí křivolaké uličky, renesanční radnice s podloubím, paláce, vily, zahrady a kavárničky. V galeriích a muzeích si přijdou na své milovníci umění. Noblesa a elegance se nedá tomuto městu upřít. Voní hedvábím, luxusním zbožím, láskou a pohádkovou svobodou. Nelze opomenout fakt, že se v půvabném městě narodil významný italský skladatel Giacoma Puccini, jehož dům si můžete prohlédnout. Torre Guinigi, opevněná věž vystavěná na povel mocné rodiny města, je vysoká 44 metrů a nahoře porostlá cesmínovým dubem. Pronajměte si letní byty Itálie a nechte se unášet libými tóny sladkého Toskánska.