Pronájem chaty v Lucca

Nejkrásnější dovolenou zažijete v toskánské provincii Lucca!

Už se nemůžete dočkat příchodu prázdninových dnů, které jsou výzvou pro dovolenou v Itálii? Nenechejte nic náhodě a obraťte se na odborníky NOVASOL a pronajměte si nejkrásnější letní byty Evropy. Projděte si cenově lákavé nabídky rekreačních domů Lucca a máte rozhodnuto! Těšte se na příjemné chvíle strávené s rodinou či s přáteli.

 

 

Neriskujte a objednejte si pěkné apartmány!

Vsaďte na památky okouzlujícího Toskánska a získejte dovolenou ve světově obdivované krajině jako mávnutím kouzelného proutku. Poznejte půvabnou oblast zelených kopců, vinic, olivových a piniových hájů na kole, pěšky anebo autem. Zamiřte za koupáním v moři, vodními sporty anebo jen tak lenošte na lehátku na pláži.

Provincie Lucca je třešničkou na dortu toskánské krajiny. Pyšní se obdivuhodnými památkami historie, písečnými plážemi, karnevaly, gurmánskými specialitami a přírodními divy. Cestujete s dětmi? Vydejte se za koupáním a vodními radovánkami do města Versilia. Oceníte prostornou širokou pláž a nedaleké písečné duny mezi Viareggio a Torre del Lago.

Vzhůru do komfortních letních domů Itálie!

Vydejte se do hlavního města oblasti Lucca a nasyťte se bohatostí středověkých i římských klenotů architektury. Ihned vás ohromí hradby města, které jsou téměř nedotčené. Katedrála San Martino vás nadchne nevšední fasádou připomínající textilní vzory. Amfiteátr, Piazza Anfiteatro vás ohromí svým vhledem a uspořádáním domů. Renesanční budovy a románské kostely vás zavedou do hluboké historie.

Toužíte poznat perly architektury zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO? Zavítejte do Florencie. Velkolepé divy renesance vám vyrazí dech. Nezapomeňte si prohlédnout Pisu, která vás zláká svým půvabem. Rozhodněte se pro rekreační chaty Itálie a očekávejte nejkrásnější dovolenou pod sluncem!