Rekreační domy v Lucca

Ubytování na pobřeží Toskánska, dovolená v Itálii

Dovolená pro všechny generace

Prázdninové domy v Itálii

Díky NOVASOL si můžete prožít dovolenou v Itálii anebo všude jinde v Evropě. Ve všech pronájmech se budete cítit jako v bavlnce. Jistě vás potěší sympatické ceny a komfortní vybavení luxusních vil Lucca. Kde jinde prožít romantické západy slunce, lenošení na písečných plážích a bujarý noční rej? Je vám to málo? Poznejte drahokamy architektury a přírodní krásy! Už jste se dávno zamilovali do půvabů Toskánska? To jste ještě neprocestovali provincii Lucca, která je ze západu omývána Tyrhénským mořem. Největším klenotem je město Lucca, ale i pobřežní Viareggio, Camaiore, Forte dei Marmi a Pietrasanta. Lokalita ležící z velké části na naplavené plošině dolního toku řeky Serchio je obepnuta Apuánskými Alpami, Pistoiskými Apeninami a pohořím Monte Pisano.

Pohodlí apartmánů se jen stěží nabažíte!

Nikdo nemůže pochybovat o popularitě lokality Versilia, která se nachází mezi mořem a Apuánskými Alpami, které jsou proslulé díky čistému bílému mramoru. Turisté relaxují na písečných plážích Viareggio či Forte dei Marmi. Vergilia láká turisty pobřežními dunami v přírodním parku Migliarino-San Rossore-Massaciuccoli. Vaše kroky vás zavedou na nejkrásnější místa provincie. Města i vesnice provincie Lucca se pyšní starověkými a římskými památkami. Při procházkách anebo při jízdě na kole budete obdivovat nekonečné vinice a olivové háje. V oblasti Garfagnana poznáte alpské louky, kolmé srázy, husté lesy, olivové háje a chráněné přírodní památky, které se vymykají typickému vzhledu toskánské krajiny.

Odhalte kouzlo rekreačních domů Itálie!

Čarovná provincie leží podél středověké poutní cesty Via Francigena, která je prošpikována nádhernými kláštery, kostely, hrady a vilami. Nejkrásnějším městem je Lucca, která leží na pravém břehu řeky Serchio asi 75 kilometrů od světoznámé Florencie. Upoutá vás zachovalými městskými hradbami, románskými kláštery, renesančními budovami, muzei i domem Guinigů s vysokou věží. Pokud si myslíte, že patří Toskánsko jen kulturním a vinařským pobytům, jste na omylu. Těšte se na značené cyklotrasy, pěší turistiku, jezdectví, plavání, potápění, tenis, golf anebo plachtění. Pronajměte si elegantní letní domy Itálie za bezkonkurenční ceny. Nenechte si utéci cenově výhodné nabídky luxusních vil od NOVASOL, které už se nemusejí opakovat!