Co vás čeká v italské provincii Lucca? Přátelství anebo láska! 

Dovolená na pobřeží Toskánska, rekreační domy v Itálii

Rodinná dovolená v Lucca 

Toužíte zažít nikdy nekončící zábavu? Prahnete po koupání v moři, nočním reji a poznání historických divů? V tom případě dejte přednost dovolené v Itálii, která uspokojí nejnáročnější přání turistů všech věkových kategorií. Snad se vám zalíbí rekreační domy Lucca, které jsou symbolem luxusu a pohodlí. Zapomeňte na krajinu věčného sněhu, ledu a mrazu! Objednejte si prázdninové chaty v italských regionech a potěšte se horkým sluníčkem i zábavou v mořských vlnách. Počítejte s komfortním ubytováním v soukromí, kterému nechybí vlastní bazén, sauna, vířivka a samozřejmě terasa se zahraním nábytkem a fantastickým výhledem na moře.

Odpočiňte si v moderních apartmánech

Kdo už jednou navštívil božské Toskánsko, bude se do něj neustále vracet. Pokud jste ještě nebyli v jeho provincii Lucca, rychle to s NOVASOL napravte. Překrásná oblast je obehnána Apuánskými Alpami, Pistoiskými Apeninami a pohořím Monte Pisano. Budete ohromeni i její historií, která má své kořeny až ve středověku. Těšte se také na úchvatné památky z dob římských. Navštivte obchodní tepnu provincie Lucca, město Barga, které se pyšní moderní výstavbou i historickým jádrem, jehož dominantou je dóm s fenomenální kazatelnou ze 13. století od Guida da Como. Z dómu jsou překrásné výhledy na okolní hory. Tento pohled se vám zaryje hluboko do paměti.

Zamluvte si pěkné letní domy Itálie včas!

Raritou provincie je stejnojmenné město sta kostelů, Lucca. Klenot architektury je obklopen hradbami, které si zachovaly svůj původní ráz. Procházejte náměstími, křivolakými uličkami, dopřejte si prohlídku muzeí a galerií. Město ležící na řece Serchia je rovněž sídlem arcibiskupa. Uchváceni románskými kostely, hlavním náměstím Piazza San Michele a rodným domem Giacoma Pucciniho, si rádi odpočinete v botanické zahradě anebo v příjemných kavárničkách. Ve městě Viareggio se nabažíte nejen historických budov, ale především lenošení na plážích, koupání, sportovních aktivit a spatříte dechberoucí písečné duny. Srdcem města je pobřežní promenáda. Koná se zde karneval, který vám dopřeje bujarou zábavu. Pronajměte si letní byty Itálie a relaxujte jako nikdy předtím.