search

Pronájem bytů a domů Monte San Savino

Romantická dovolená v toskánském Monte San Savino

Zastesklo se vám po odpočinku v legendami opředeném Toskánsku? Nebojte se vkročit do jeho kouzelné atmosféry a naplánujte si dovolenou v Itálii. Pod taktovkou prázdninových domů Monte San Savino se vám podaří prožít chvíle nabité relaxací i poznáním. Díky NOVASOL se stane váš tajný sen skutečností.

Provincie Arezzo, kde se půvabné město rozkládá, vám vyrazí dech svými klenoty architektury, všudypřítomným uměním, starožitnostmi a perlami přírody. Jen si představte romantickou procházku uličkami lemovanými středověkými i renesančními stavbami. Uchváceni krásou zdejšího kraje, si vychutnejte místní pokrmy a exkluzivní vína v příjemných restauracích.

Kouzlu luxusních vil ihned propadnete!

Italské město leží v provincii Arezzo v Toskánsku v centru Val di Chiana. Jsou zde k vidění unikátní přírodní památky, olivové háje, vinice, ale i zahrady, kostely, synagoga, paláce i hrad Castello di Gargonza. Samozřejmě se těšte na zdejší tradice, výrobu medu, hrnčířské dílny, festivaly, průvody, historické turnaje i hudební akce. V dávných dobách bylo považováno za centrum společenského, kulturního i politického života.

Kdysi etruské město Monte San Savino je obklopeno šikmými stěnami se čtyřmi branami Porta Fiorentina, Porta Romana, Porta San Giovanni a Porticciolo. Přehlédnout nesmíte Palazzo di Monte, Lodge dei Mercanti, Cassero anebo kostel Santi Tiburzio a Susanna či kostel Misericordia se starými varhany. Raritou je Sanctuary of Santa Maria delle Vertighe s freskou Panny Marie Trůnící s dítětem od malíře Margaritone d´Arezzo.

V apartmánech Itálie se nabažíte pohodlí

Italské město leží v provincii Arezzo v Toskánsku v centru Val di Chiana. Jsou zde k vidění unikátní přírodní památky, olivové háje, vinice, ale i zahrady, kostely, synagoga, paláce i hrad Castello di Gargonza. Samozřejmě se těšte na zdejší tradicese po stopách toskánské historie a jistě naleznete harmonii v duši.

Vykročte k letním radovánkám správným směrem a objednejte si rekreační domy Itálie s bazénem, saunou.