search

Ubytování Montepulciano

Ubytování Montepulciano má skvělé parametry

Hledáte romantickou krajinu, pestrost historických památek, výborné gastronomické speciality a pohodlí rekreačních domů NOVASOL? Vstupte na půdu věhlasného regionu, porozhlédněte se po ubytování v Toskánsku a rezervujte si parádní ubytování Montepulciano. Zakousněte se do pohodlí, relaxace, sportovních zážitků a kultury! To vše zažijete jedině na fantastické dovolené v Itálii!

Kde jinde splynout s božskou krajinou a historickými klenoty historie? Přeci v kouzelném Toskánsku. Všudypřítomný tep historie, vinice, olivové háje, zelená údolí a husté lesy vás vřele přitají. Najděte si svého favorita a rezervujte si luxusní letní domy s bazénem a saunou.

Konečně příjemné a cenově dostupné apartmány!

Jste otráveni nezajímavými nabídkami? S NOVASOL si přijdete na své! Odvažte se vstoupit do města se středověkými a renesančními prvky a dejte své dovolené v Itálii nový směr. Dechberoucí Montepulciano leží na kopci v jižním Toskánsku. Nachází se 13 kilometrů od Pienzy, 70 kilometrů od Sieny a 124 kilometrů od Florencie.

Památkami poseté město je rovněž slavné svými pochutinami, sýrem, vepřovým masem, těstovinami, medem, čočkou a - jak jinak než -  vínem. Největšími magnety jsou Palazzo Comunale od Michelozza a Palazzo Tarugi. Katedrála Santa Maria Assunta či Duomo Montepulciano vás uhrane svými uměleckými díly.

Prvotřídní ubytování Montepulciano

Poznejte na vlastní oči půvaby kostela Santa Maria delle Grazie z 16. století. Typická toskánská stavba, svatyně Madonna si San Biagio, se nachází kousek od města. Zaujme kopulí s terasou. Barokní kostel Santa Lucia se pyšní oltářem od Luca Signorelli. Těšte se na mnohé paláce, červené víno, příjemné restaurace, kavárny a hospůdky.

Poznejte magickou okolní krajinu pěšky anebo na kole. Toulejte se voňavými lesy anebo romantickými uličkami. V rekreačních domech Itálie s vlastním bazénem si užijete radovánky s dětmi a večer se k sobě přitulíte na terase se sklenkou vína. Naplánujte si dovolenou ve městě, které je vyhledávaným turistickým cílem planety.