search

Ubytování Montespertoli

Ubytování Montespertoli slaví mimořádné úspěchy

Vejděte do pohádkového světa a naplánujte si dovolenou v Itálii. Ubytujte se v apartmánech velkých měst, kde máte noční život i poklady světové kultury jako na dlani anebo dejte přednost venkovské idylce. Jednu z mnoha přitažlivých možností představuje ubytování Montespertoli. Co potřebujete ke štěstí? Útulné a přitom moderně vybavené prázdninové domy. Prohlédněte si bohaté nabídky pronájmů NOVASOL, které jsou rozmístěny po celé Evropě (včetně ubytování v Toskánsku). Ať se chystáte do Itálie, Francie, Španělska, Polska anebo Dánska, vždy pro vás připravíme nejžádanější nabídky rekreačních domů.

Ubytování Montespertoli vás zavede do světa luxusu

Libujete si v romantickém klidném prostředí? V tom případě se podívejte do Montespertoli, které leží v Toskánsku. Upoutá svou polohou, nachází se sotva 20 kilometrů jihozápadně od renesanční Florencie. Historie obce sahá velmi hluboko. První zmínky jsou známy z 11. století. V roce 1393 se dostala vesnice pod vlastnictví rodiny Machiavelli.

Laskavé Montespertoli se rozkládá podél Via Volterana, která se poblíž obce Certaldo připojuje ke slavné historické stezce Via Francigera. Z jedné strany je obec obehnána údolím, které se schyluje k řece Pesa. Na opačné straně uvidíte překrásné údolí řeky Elsa. Spatříte mírné kopce poseté vinicemi, olivovými háji a cesty lemované cypřiši.

Apartmány Itálie? Trefa do černého!

Perfektní zábavu zažijete na festivalu vína, Mostra del Chianti, který se koná v květnu a trvá celý týden! Ochutnáte nejen lahodná vína, ale i olivový olej a lanýže. Obdivujte zdejší kostely, San Pietro in Mercato, Santa Maria a Coeli Aula či Sant´Andrea s nádhernou křtitelnicí a dalšími klenoty. Dominanty města jsou hrady Montegufoni a Sonnino.

Jistě vás nadchne dosažitelnost Florencie, 20 kilometrů. K návštěvě vyzývá i San Gimignamo vzdálené 30 kilometrů. Okolní vesnice, Barberino Val d´Elsa, Certaldo, Empoli, Lastra a Signa či Tavarnelle Val di Pesa, si zaslouží vaše obdivné pohledy. Objednejte si letní domy Itálie a ochutnejte sílu, vůni a originalitu toskánské krajiny.