search

Pronájem domů v Montespertoli

Dovolená v Montespertoli slaví mimořádné úspěchy!

Vejděte do pohádkového světa a naplánujte si dovolenou v Itálii. Ubytujte se v apartmánech velkých měst, kde máte noční život i poklady světové kultury jako na dlani anebo dejte přednost venkovské idylce. Jednu z mnoha přitažlivých možností představují letní domy Montespertoli.

Co potřebujete ke štěstí? Útulné a přitom moderně vybavené prázdninové domy. Prohlédněte si bohaté nabídky pronájmů NOVASOL, které jsou rozmístěny po celé Evropě. Ať se chystáte do Itálie, Francie, Španělska, Polska anebo Dánska, vždy pro vás připravíme nejžádanější nabídky rekreačních domů.

Apartmány vás zavedou do světa luxusu

Libujete si v romantickém klidném prostředí? V tom případě se podívejte do Montespertoli, které leží v Toskánsku. Upoutá svou polohou, nachází se sotva 20 kilometrů jihozápadně od renesanční Florencie. Historie obce sahá velmi hluboko. První zmínky jsou známy z 11. století. V roce 1393 se dostala vesnice pod vlastnictví rodiny Machiavelli.

Laskavé Montespertoli se rozkládá podél Via Volterana, která se poblíž obce Certaldo připojuje ke slavné historické stezce Via Francigera. Z jedné strany je obec obehnána údolím, které se schyluje k řece Pesa. Na opačné straně uvidíte překrásné údolí řeky Elsa. Spatříte mírné kopce poseté vinicemi, olivovými háji a cesty lemované cypřiši.

Apartmány Itálie? Trefa do černého!

Perfektní zábavu zažijete na festivalu vína, Mostra del Chianti, který se koná v květnu a trvá celý týden! Ochutnáte nejen lahodná vína, ale i olivový olej a lanýže. Obdivujte zdejší kostely, San Pietro in Mercato, Santa Maria a Coeli Aula či Sant´Andrea s nádhernou křtitelnicí a dalšími klenoty. Dominanty města jsou hrady Montegufoni a Sonnino.

Jistě vás nadchne dosažitelnost Florencie, 20 kilometrů. K návštěvě vyzývá i San Gimignamo vzdálené 30 kilometrů. Okolní vesnice, Barberino Val d´Elsa, Certaldo, Empoli, Lastra a Signa či Tavarnelle Val di Pesa, si zaslouží vaše obdivné pohledy. Objednejte si letní domy Itálie a ochutnejte sílu, vůni a originalitu toskánské krajiny.