search

Ubytování Palaia

Ubytování Palaia vám dá nový dech

Kdo by odolal fantastické dovolené v Itálii? Pokud toužíte poznat všechny divy a monumenty tohoto historicky bohatého státu, nechte se inspirovat prázdninovými domy od NOVASOL. Využijte zkušenosti odborníků, kteří vám vykouzlí ubytování Palaia na míru vašim potřebám. Oceníte nedaleké moře, všudypřítomné klenoty umění a sportovní aktivity. Zakotvěte v ubytování Toskánsko, v krajině, která se stala symbolem laskavost, pohostinnosti a svobody. Není divu, že se stala inspirací pro mnoho malířů, sochařů i spisovatelů. Její přírodní scenérie obohacené historickými poklady tvoří dokonalou symfonii a pastvu pro oči. Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla a pití, těšte se na zdejší speciality.

Máte chuť na moderní vybavení apartmánů?

Prohlédněte si nabídky prázdninových domů NOVASOL pro dovolenou v Itálii a budete nadšeni bohatým výběrem a skvělou úrovní pronájmů. Nikdo jiný vám nenabídne více! K dispozici máte luxusní vily s bazénem, příjemné apartmány s panoramatickými výhledy na moře i hory anebo rekreační chaty s krbem. Popusťte uzdu své fantazii a vykročte za štěstím.

Kouzlu Palaia ihned propadnete. Toulejte se křivolakými uličkami, které pamatují mnoho. Vyprávět by mohly také kostely, kostelíky a vily. Kostel San Martino vás upoutá svým zajímavým vzhledem s románskými a gotickými prvky. Kostelík Sant´Andrea zaujme fasádou z cihel a zvonicí. Výlety do okolních vesniček vám dopřejí klid. Snadno jich dosáhnete pěšky anebo na jízdním kole.

Vyhlédněte si komfortní ubytování Palaia

Malebné městečko ležící v Toskánsku vám vykouzlí úsměv na rtech. Leží přímo mezi Pisou a Florencií, což vám zvedne náladu ještě více. V těchto italských městech se zasytíte poklady historie a umění. Jen si představte, jak se procházíte mezi největšími kulturními monumenty, takovéto vizi nelze odolat. Navštivte také Sienu anebo San Gimignano.

Přístavní město Livorno vás upoutá dechberoucími písečnými plážemi. Koupání, vodní sporty a relaxace na sluníčku patří k dovolené. Pronajměte si útulné letní domy Itálie s bazénem a zajistěte si prázdninové osvěžení z první ruky. Zasvěťte nejkrásnější měsíce v roce místům, které patří k vyhledávaným turistickým resortům.