search

Ubytování Pisa

Ubytování Pisa, více než památky

Jak si přiblížit nejkrásnější perly architektury a nezaměnitelnou krajinu věhlasného Toskánska? Jedině v rekreačních domech Pisa! Proč se spokojit s málem, když ubytování v Toskánsku nabízí skutečné klenoty? Prohlédněte si překrásné ubytování Pisa, které se pyšní moderním vybavením, svěžím vzhledem, vlastním bazénem a úžasnými výhledy z terasy. V provincii Pisa naleznete nenahraditelné dary umění a přírody. Historie sahá do vlády Etrusků a Féničanů. Největší dominantou je šikmá věž, která fascinuje turisty z celého světa. Oblast se táhne od řeky Arno až k Ligurskému moři a má tvar pistole, která je vzhůru nohama. Dělí se na 39 obcí, z nichž jsou nejznámější Pisa, Cascina, San Giuliano Terme, Pontedera či San Miniato.

Ubytování Pisa

Jak vás potěší ubytování Pisa

Severní část oblasti je velmi hornatá díky pohoří Apeniny a horám Pisano, které dosahují až k Apuánským Alpám. Jih lokality je mírný, plochý a připomíná typickou krajinu Toskánska, kopce, lesy, vinice a prastaré vesničky. Za návštěvu stojí Val de Cecina, která se rozkládá na řece Cecina. Dechberoucí zážitek slibuje město Voltera a její katedrály, kostely a paláce. Provincie Pisa je labyrintem tisíců památek, historickým budov, romantických zákoutí, křivolakých uliček a středověkých vesnic. Ve městě San Miniato se tyčí nádherná katedrála, pevnost nabízející úchvatné výhledy na Valdarno, Diecézní muzeum, paláce, kostely a klášter. V San Giuliano Terme, můžete obdivovat budovu Villa di Corliano a ve Vicopisano pevnost s věží.

Poznejte luxus letních domů Itálie

Skutečným drahokamem umění je šikmá věž v Pise ležící na Piazza dei Miracoli. Náměstí se pyšní také kruhovým baptisteriem, hřbitovem a dómem Panny Marie Nanebevzaté. Tento komplex se stal roku 1987 perlou světového dědictví UNESCO. Město vás dostane na kolena gotickými, renesančními, románskými i barokními kostely, impozantními paláci, městskými hradbami a nejstarší botanickou zahradou Evropy, založenou roku 1544.

  • Už se nemůžete dočkat na dovolenou v Itálii při lenošení u bazénu svého apartmánu, anebo se těšíte na idylku na venkovské vile, která nabízí soukromí, klid a svobodu?