Ubytování v Toskánsku, dovolená a pobyt v Itálii

Prázdninová dovolená v krajině snů

Chaty a chalupy v Itálii

Už vám jde hlava kolem s výběrem letní rekreace? Pořád přemýšlíte, jak skloubit kvalitní odpočinek, poznání historických monumentů a sportovní aktivity? Vsaďte na dovolenou v Itálii a upřednostněte výjimečné nabídky prázdninových domů Pisa. NOVASOL přichází s moderně vybavenými pronájmy, které se nesou v duchu toskánské architektury. Prohlubte své historické poznatky, připravte se na nevšední chutě červeného vína Chianti a samozřejmě si s sebou přibalte jízdní kolo. Toskánsko je rájem cykloturistiky. Pokud nejste příznivci jízdy na kole, vezměte si pevnou obuv a brázděte nezpevněné cesty lemované cypřiši pěšky. Lenošiví výletníci poznají všechny krásy jednoduše autem.

Posviťte si na luxusní apartmány

Rezervujte si příjemné rekreační chaty v Pise a poznejte věhlasnou krajinu Toskánska jedna báseň. S NOVASOL máte unikátní příležitost, jak se na dovolené skutečně bavit a něco zažít. Čekají na vás přepychové venkovské vily s panoramatickými výhledy na vinice a olivové háje anebo standardní ubytování v soukromí, které potěší rodiny s malými dětmi a seniory. Co si slibujete od dovolené v provincii Pisa? Bohem políbené génie, kteří po sobě zanechali monumenty historického dědictví. Není divu, že je šikmá věž v Pise zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Přeslavné Piazza dei Miracoli, náměstí zázraků, ukrývá také impozantní dóm Panny Marie Nanebevzaté, baptisterium a hřbitov.

V rekreačních chatách Itálie odhodíte své zábrany!

Vezměte útokem také další poklady města Pisa. Románské, gotické, renesanční či barokní kostely, přeslavné paláce, pozůstatky městského opevnění a nejstarší botanickou zahradu v Evropě, založenou roku 1544. Corso Italia, ulice a pěší zóna vás potěší nakupováním. Milovníci historie musí navštívit muzea a galerie, zamilovaní zase romantické kavárničky. Odhalte pozoruhodnosti provincie, kterou kdysi ovládali Etruskové, Féničané a Galové. Vraťte se zpátky v čase a příjemně relaxujte. Fantastické zážitky a svěží tep dovolené vám vykouzlí letní domy Itálie! Nenechte si proklouznout mezi prsty nejlepší nabídky pronájmů od NOVASOL a těšte se na slevy, akce a bonusové balíčky!