Rekreační domy v Pise

Nejkrásnější dovolená v magické provincii Pisa

Prázdninové domy v Itálii

Už máte dost nevábných pronájmů a chce si konečně užít báječnou dovolenou v Itálii? Oslovte profesionály NOVASOL a mrkněte na prestižní nabídky! Prozkoumejte své možnosti a naplánujte si rekreaci po mnoha zemích Evropy. Nezapomeňte si prohlédnout luxusní ubytování v soukromí Pisa, které vás dovede až do ráje. Už se nemůžete dočkat pohodové atmosféry, koupání a četnosti světově vyhledávaných památek? To si jistě zasloužíte ubytování v apartmánech NOVASOL. Počítejte s vysokou úrovní komfortu, moderním vybavením, vlastním bazénem a panoramatickými výhledy z terasy na božskou krajinu Toskánska. Proč se spokojit se standardem, když na vás čeká přepych?

Konečně pohodlné apartmány!

Ubytování v Toskánsku, dovolená v Itálii

Neodolatelná provincie Pisa je situována do oblasti Toskánska. Jejím severním sousedem je provincie Lucca, východní hranici tvoří s Florencií a Sienou, na jihu s Grosseto a na západě s Livornem a Tyrhénským mořem. Severním cípem prochází pohoří Monti Pisani, avšak kolem Pisy panuje nížina a jižně se rozkládají výjimečné toskánské vesničky, olivové háje, vinice a lesy. Provincie s kořeny sahajícími do vlády Etrusků, Féničanů a Galů vás uchvátí svými poklady architektury a umění. Největší perly historie se nacházejí ve městě Pisa, ale i v Cascině, San Guilianu, Pontedera, San Miniato, Ponsacco. Počítejte s fantastickou hustotou kostelů, katedrál, hradů, pevností, paláců, středověkých budov i romantických zákoutí přírody.

Zajistěte si pronájem letního domu Itálie ještě dnes!

Odhalte mimořádné památky města Pisa, které se chlubí věhlasnou šikmou věží, dómem Panny Marie Nanebevzaté, Baptisteriem a hřbitovem. Tyto magnety leží na náměstí Piazza dei Miracoli. Historické srdce města je situováno na Piazza dei Cavalieri, kde se nacházejí vznešené paláce, kostel a dóm. Nezapomeňte navštívit muzea a galerie. Prozkoumejte také divy okolních měst. V Cascina se nasytíte krásy hradu Ripoli, středověkých hradeb a kostelů. V San Giuliano Termo budete ohromeni velkolepými vilami. V San Miniato se tyčí majestátná pevnost a nádherná katedrála. Voltera vás uhrane katedrálou, římským divadlem, Palazzo dei Priori a Pinacotekou. Už nečekejte ani minutu a objednejte si letní domy Itálie včas!