search

Ubytování Poppi

Ubytování Poppi? Příroda i památky na dosah ruky!

Romantika ve dvou anebo poznání přírodních a kulturních atrakcí, to je to nejlákavější pro turisty z ubytování Poppi. Pokud si marně lámete hlavu nad tím, kde strávit dovolenou v Itálii, dejte přednost ubytování Toskánsko v provincii Arezzo. Světoznámé památky, dechberoucí lesy, údolí a řeky vás budou provázet po celou dobu rekreace.

Zatočte s nudou a zasvěťte chvíle odpočinku pěknému městu ležícímu v provincii Arezzo. Uchváceni historickým centrem i překrásným okolím oceníte pohodlí prázdninových chat. Prozkoumejte kláštery ležící v horách Camaldoni a La Verna anebo vyrazte na výlet do 40 kilometrů vzdálené Florencie. Jen tak ochutnáte všechny slasti sladkého Toskánska.

Pronajměte si pěkné apartmány k ubytování Poppi

Půvabné městečko poznáte již zdálky podle největší dominanty, majestátného hradu. Je zasazeno do fantastické italské krajiny s typickými usedlostmi a vilami. Poppi se rozkládá na kopci poblíž řeky Arno v údolí Casentino. Není divu, že je součástí národního parku Foreste Casentinesi. Středověká vesnička si nese své nezaměnitelné kouzlo dodnes.

Perlou Poppi je hrad hrabat Guidi postavený ve středověku. Klenot majestátně tyčící se nad krajinou ukrývá umělecké perly. Library Rilliana obsahuje cenné rukopisy a prvotisky. Výjimečná je i kaple s freskami ze 14. století, které měl údajně vytvořit Taddeo Gaddi, žák slavného Gitta. Hrad je v perfektním stavu, počítejte s ohromnou podívanou.

Komfort letních domů Itálie není pouhý sen!

Věhlasné město je labyrintem kulturních památek a umění. Jakmile spatříte kostel Santa Maria Assunta a San Bartolomeo, klášter Camaldoni, kostel sv. Matouše, Pieve Cruel anebo klášter mnichů a kapucínů či kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšova, pochopíte magii Toskánska. Těšte se na gurmánské pochoutky restaurací a romantiku kaváren.

Snad vás nezaskočí, že je městečko oblíbeným místem pro svatby i svatební cesty. Husté pohádkové lesy jsou jako stvořené pro pěší turistiku, jízdu na koni a cykloturistiku. Ponořte se do přírody a poznejte zdejší tradice. Zajděte si do kina, pobavte se při sklence červeného vína, udělejte si výlet do nedaleké Florencie a večer spočiňte v letních bytech Itálie!