search

Ubytování Radicondoli

Ubytování Radicondoli má něco do sebe

Zastesklo se vám po žhavých paprscích slunce, historických pokladech a procházkách po turisticky oblíbených oblastech? Vše napravte a naplánujte si ubytování v Toskánsku. Právě zde se dočkáte příjemné atmosféry, poznání kulturních a přírodních velikánů a užijete si komfort ubytování Radicondoli. Načerpejte energii ve velkých městech skrývající strhující tep historie anebo se rozhodněte pro letní domy na venkově. Ať už hledáte ideální prázdninové místo pro rodinu, kamarády anebo potřebujete rekreační chatu pro početnější skupinu osob, vždy si najdete svého favorita.

V letních bytech Radicondoli najdete klid

Odhalte během dovolené v Itálii krásy všemocné krajiny Toskánska, která vám připraví kouzelné zážitky. Okořeňte si svůj pobyt ochutnávkou delikatesních vín a místních specialit. Procházejte se kolem olivových hájů, vinic a zdolávejte zelené kopce a malebná údolí. Pokud milujete jízdu na kole, těšte se na kilometry perfektně značených cyklistických tras.

V provincii Siena se nachází Radicondoli, které leží asi 60 kilometrů jihozápadně od Florencie a 25 kilometrů jihozápadně od Sieny. Půvabné městečko je ideálním výchozím bodem pro návštěvu těchto historických gigantů. Opevněné Radicondoli se rozkládá na kopci a nabízí panoramatické výhledy na okolní toskánskou krajinu – zvlněné kopce, lesy a středověké vesnice.

Máte chuť na komfortní ubytování Radicondoli?

Malá vesnice se nese v duchu dlážděných uliček a pohostinnosti. Počítejte s vřelostí místních obyvatel, kteří vám nabídnou ochutnávku svých domácích produktů. Víno, maso, sýry, ovoce, zelenina a pokrmy z ručně lisovaného olivového oleje a žampionů potěší vaše chuťové buňky. Pokud milujete kulinářské speciality, jste na správném místě!

Prohlédněte si památky malé vesnice, Collegiate Church svatých Šimona a Judy, klášter Santa Caterina della Rota, Pieve di San Giovanni Battista, radnici anebo zámek Castello di Elci. Zavítejte do blízkých měst, asi 50 kilometrů, Volterra, San Gimignano, Massa Marittima či Monteriggioni. Investujte do své dovolené maximum a rozhodněte se pro rekreační chaty Itálie! S NOVASOL je spokojenost zaručena!