Rekreační domy v Toskánsku

Toskánsko - dovolená v příjemném tempu Itálie

Dovolená a ubytování v Itálii

Senzační možnosti koupání, všudypřítomná historie, proslulé umění a impozantní stavby vás zvou na dovolenou v Itálii. Podlehněte komfortu rekreačních domů Toskánska. Kraj leží ve středu země a sousedí s Tyrhénským mořem. Cestou necestou budete potkávat cypřiše, vinice, malebné vesnice a velkolepá města. Nevšední historie se odehrávala ve Florencii, Pise, Sienu anebo Luccu. Mocnost a elegance těchto míst tepe s rytmem moderní doby. Zavítejte také do San Gimignano, Carrary, Volterra a na toskánské pobřeží. Nezapomeňte ochutnat kulinářské atrakce a světoznámá vína. Dovádějte na písečných plážích a nezapomeňte si rezervovat moderně vybavený apartmán s výhledem na moře.

Rekreační domy nabízejí trendy ubytování

Ve Florencii navštivte slavné muzeum Uffizi, kde shlédnete díla od Botticelliho, Rafaela Santi či Caravagio. Výletní kroky vás zavedou na nejstarší most města, Ponte Vecchio a k náměstí Piazza del Duomo, kde se nacházejí tři klenoty architektury. Pisa se stala proslulou svou šikmou věží, ale dominuje i Baptisteriem, katedrálou a Camposantem. Carrara ohromí katedrálou a mramorovými lomy. Rekreační domy v Itálii vám dodají energii! Toskánsko je spjato s obdobím renesance. Volterra vás přitáhne úzkými uličkami, zachovalými náměstími a středověkými magnety. Městečko San Gimignano už z dálky vítá středověkými rodovými věžemi a nezaměnitelnou strukturou města. Siena ohromí gotickými stavbami, které mají velký podíl na tom, že bylo město zapsáno na seznam UNESCO. Starobylé etruské město Lucca se pyšní renesančními stavbami.

Komfortní vybavení rekreačních vil Itálie

Mezi nejoblíbenější letoviska patří Viareggio, které obepínají secesní domy. Koná se zde karneval a procházek se nabažíte v pěkném parku. Písečné duny a parádní koupání čekejte na pláží La Lecciona. S nejčistším mořem se setkáte na pláži Marina di Cecina. Písečné pláže, klid a soukromí naleznete na Buca delle Fate. V zálivu Follonica si odpočinete na pláži Cala Violina. Rekreační domy v Itálii mají svůj nezaměnitelný styl! Toskánské ostrovy patří k nezaměnitelným atrakcím regionu. Největším lákadlem je Elba vzdálená 35 kilometrů od Korsiky. Provozujte windsurfing, potápění, rybaření, jízdu na kole, vyjížďky výletní lodí, kanoistiku, rafting anebo se oddejte slastnému nicnedělání ve vilách u moře Itálie.