Pronájem bytů v San Gimignano

San Gimignano - nejkrásnější dovolená v Itálii

I když nejste příznivcem cestování, musíte uznat, že patří dovolená v Itálii k nejlákavějším evropským zemím! Jakmile si prohlédnete unikátní nabídky pronájmů NOVASOL, budete naprosto uneseni. Ihned si zamluvíte ubytování v soukromí San Gimignano, které patří k jasným favoritům. Najděte si luxusní vily s bazénem anebo pěkné chaty v lůně přírody.

Zakotvěte v rekreačních domech ponořených do dechberoucí krajiny Toskánska. Jestliže se nespokojíte s obyčejným pronájmem, nahlédněte do nadčasové nabídky prázdninových domů NOVASOL. Nabízené pronájmy disponují moderním vybavením, útulným interiérem, prostornou terasou a dokonce vlastním bazénem či saunou. Famózní letní domy jsou umístěny poblíž největších atrakcí.

Vyrazte do komfortních apartmánů

Plánujete romantickou dovolenou spojenou s poznáním historických pokladů Itálie? Vsaďte na nezaměnitelnou toskánskou oblast, kde se nachází středověký Manhattan – San Gimignano. Město mnoha věží, středověkých domů, románských a gotických kostelů, tajemných uliček a panoramatických výhledů, si ihned zamilujete.

Zničeni každodenními povinnosti naberete v San Gimignano nový dech. Naleznete své skryté síly a seznámíte se s úžasnými perlami umění a architektury. Velkolepé město je obehnáno jedinečnými hradbami a poznávacím znamením jsou honosné rodové věže. Tyto magnety jsou zapsány od roku 1990 na seznam světového dědictví UNESCO.

Moderní ubytování v soukromí Itálie stojí za hřích!

Původně etruská osada byla pojmenována po bohyni lesů Velathri. Osídlení Etrusků dokazují četné archeologické nálezy, keramika, fragmenty kamenných sarkofágů a jiné cennosti. V dnešní době je město vyhledávanou destinací a věnuje se také zemědělství. Dočkáte se špičkových produktů, tvrdého sýra, vína, domácí pálenky a šunky z divokých prasat.

San Gimignano se pyšní pestrou středověkou architekturou, kostely, paláci, věžemi, hradbami i nedalekou zříceninou hradu Rocca. Obdivujte klenoty města a relaxujte v příjemných restauracích. Okolní krajina vás uklidní zelenými kopci, vinicemi i olivovníky.