Rekreační domy v San Gimignano

Báječná dovolená v Itálii

Vzhůru do San Gimignano!

Už počítáte dny do letních prázdnin? Není se čemu divit. Rozhodněte se pro dovolenou v Itálii a spojte relaxaci u bazénu rekreačního domu San Gimignano s poznáním památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Nabídky pronájmů od NOVASOL přijdou do noty všem věkovým generacím turistů. Kdo by odolal luxusním vilám s vlastním bazénem a saunou. Ať je vám šedesát anebo deset, vždy se parádně uvolníte. Naplánujte si dovolenou v božské krajině Toskánska a relaxujte v nitru přírody a výhledem na největší perly architektury. Cenově výhodné ubytování v soukromí se postará o komfort a blízkou dosažitelnost nejznámějších historických klenotů.

Novou energii získáte v rekreačních domech v San Gimignano

Ubytování v Toskánsku, dovolená v Itálii

V oblasti úchvatného Toskánska a v provincii Siena se nachází San Gimignano, do kterého se sjíždějí turisté z celého světa. Už z dálky vás uvítá město svými středověkými hradbami a 14 rodovými věžemi. Prastará náhorní plošina byla roku 1990 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Dějiny tohoto historického skvostu sahají do 4. století př. n. l. V San Gimignano se nacházejí honosné kostely, nádherné paláce a hranolové věže. Románské a gotické stavby městu dominují. Na chuť přijdete zdejším tvrdým sýrů, vínu a destilátům. V útulných restauracích si pochutnáte na vyhlášené specialitě, šunce z divokých prasat. Okolní krajina je jako stvořená pro cykloturistiku a pěší turistiku.

Ubytování v soukromí Itálie vás dovede do ráje

Vstupte na náměstí trojúhelníkového tvaru, Piazza della Cisterna, obehnané středověkými domy, románskými a gotickými paláci. Dále pokračujte na náměstí Piazza Duomo, na kterém stojí Collegiate Church a Palazzo Comunale. Nadšeni budete z 14 dochovaných rodových věží, které patří k jasným favoritům města. Brouzdejte uličkami města, ochutnejte vynikající zmrzlinu a další místní speciality. Těšte se na mnohé kulturní akce a noční život v plném proudu. Třešničkou na dortu jsou rekreační chaty Itálie od NOVASOL. Vybírejte z luxusních vil s bazénem a postarejte se o pohodlí celé rodiny. Svatební cesta? Zde si splníte svůj sen o velké lásce!