Ubytování v San Gimignano

Dovolená v Toskánsku, rekreační domy v Itálii

Pobyt v rajském Toskánsku

Prázdninové domy v Itálii

Zaměřte se na dovolenou v Itálii a naplánujte si prázdninovou rekreaci pod taktovkou NOVASOL. Podívejte se na webové stránky, kde naleznete nejlepší nabídky letních domů San Gimignano. Potěšte se nabídkami rekreačních domů s bazénem, které splní tajná přání celé rodiny. Ať zde vyrazíte s partou přátel anebo s malými dětmi, vždy budete spokojeni. Kdo by se nechtěl zúčastnit pobytu v komfortním pronájmu s bazénem, saunou, vířivkou, krbem a překrásnou terasou, která je ideálním místem pro celodenní odpočinek. Podlehněte kouzlu famózní toskánské krajiny a objednejte si příjemné apartmány ještě dnes! Jedině s NOVASOL si zajistíte pohodlí, klid, soukromí a dosažitelnost zajímavostí přírody a historie.

Báječné pronájmy za ještě lepší ceny!

Vyrazte do neodolatelného San Gimignano, města ležícího v Toskánsku v provincii Siena. Už zdálky spatříte jeho středověké hradby, prestižní klenoty středověké architektury a 14 věží. Jakmile tento klenot uvidíte, nebudete pochybovat o tom, že je město od roku 1990 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Při prohlídce San Gimignano pocítíte na každém kroku romantiku a sílu pradávných časů. Dominantou a proslulou chrámovou stavbou je trojlodní románská bazilika Nanebevzetí panny Marie, které se říká Collegiata. Za povšimnutí stojí Palazzo vecchio del Podesta, stará radnice postavená roku 1239 s věží Torre rognosa vysokou 52 metrů.

Relaxujte v překrásných rekreačních domech

Procházka městem vás přiláká k prohlídce nové radnice z roku 1283, s věží Torre grossa o výšce 54 metrů. Naprostou raritou jsou 4 městské brány, bašta a dva trakty průchozích hradebních zdí, paláce, věže a kostely. Zřícenina hradu Rocca s průchozími hradbami nabízí dechberoucí vyhlídku. Město se stalo dějištěm mnoha filmů. Odhalte krásy fenomenálního města, kterému se přezdívá středověký Manhattan. Leží 56 kilometrů jižně od Florencie, dalšího toskánského klenotu. Vejděte do nepopsatelně krásné atmosféry, kde se nacházejí luxusní domy Itálie. Svatební cesta, rodinná dovolená anebo výlet za památkami? Už se těšíte na všechny atrakce přeslavného San Gimignano?