search

Ubytování Seggiano

Ubytování Seggiano je neopakovatelné

Nelze pochybovat o toskánských fenomenálních městech a jejich památkách, které poznáte nejlépe během ubytování v Toskánsku. Čekají na vás okamžiky pohody a slastného nicnedělání, které k rekreaci patří na sto procent. Oddejte se půvabům nezkrotné krajiny, která patří k nejvyhledávanějším lokalitám této země. Určitě vás upoutá příjemné ubytování Seggiano.

Útulné městečko se nachází poblíž Montepulciano a Montalcino, jež patří ke známým vinařským městům. Byl by hřích neochutnat zdejší lahodná vína. Vždyť Toskánsko je především vinařskou oblastí.

Zastavte se v útulných rekreačních domech v Seggianu

Dechberoucí městečko leží na úpatí severovýchodních kopců Mote Amiata, kde se line půvabná řeka Orcia a její přítoky Vivo a Ente. Za své krásy byl Val d´Orcia přidán na seznam památek světového dědictví UNESCO. Zdejší krajina skrývá úchvatné scenérie a oslovila mnoho malířů renesance i dneška. V těchto překrásných místech pocítíte souznění s přírodou.

Seggiano přitahuje svým umístěním, asi 100 kilometrů od majestátní Florencie a 40 kilometrů od Grosseta. Klidně můžete relaxovat ve svém letním bytě a kdykoliv vyrazit na výlet do okolních měst, Abbadia San Salvatore, Castel del Piano anebo Castiglione d´Orcia. Kopcovitá krajina vyzývá k pěší turistice i k jízdě na kole kolem olivových hájů.

Odhalte tajemství ubytování Seggiano

Malé městečko se pyšní mnoha historickými poklady, kostely, kostelíky, kláštery, kaplemi, vojenskou architekturou a svatyněmi. Největším lákadlem je kostel sv. Bartoloměje ze 13. století, který zaujme obrazy a freskami. Za zmínku stojí malý kostelík Santa Maria in Villa s freskami od Francesco Nasini. Nedaleko se nachází hrad Potentino, který je skvělým tipem na výlet.

Nezapomeňte navštívit muzeum Giardino di Daniel Spoerri, kde vás potěší procházka parkem se sochami známého umělce. V místních restauracích ochutnejte sýr, pokrmy s extra panenským olivovým olejem, omáčku scottiglia na pescinaia, mix hovězího, vepřového, kuřecího, krůtího či králičího masa. Vzhůru za poznáním i dobrodružstvím při dovolené v Itálii!