Chaty a chalupy v Sieně

Slastné okamžiky na dovolené v provincii Siena

Ubytování v Toskánsku, dovolená v Itálii

Prázdninové domy v Sieně

Jaká je dovolená v Itálii pod taktovkou NOVASOL? Prostě jednička! Nabažte se příjemných nabídek rekreačních domů s mnoha výhodami a dárečky! Vsaďte na dlouholeté zkušenosti, které se nedají ničím nahradit. Jen tak budete s úsměvem vzpomínat na ubytování v soukromí Siena. Nevěříte? Stačí se jen podívat na excelentní letní domy! Přestaňte snít a vložte svá přání do rukou specialistů na pronájem prázdninových domů NOVASOL. Setkáte se s úchvatnými vymoženostmi letních sídel, ke kterým právem náleží bazén, sauna a unikátní výhledy na toskánskou krajinu. Právě zde se zbavíte všech starostí a načerpáte vitalitu do všedních nepříjemných situací.

V apartmánech se skvěle pobavíte!

Rozhodněte se pro ubytování v soukromí Sieny a prožijte svou dovolenou v Itálii se vším všudy. Provincie hraničí s Florencií, Pisou, Grosseto, Arezzo, Viterbo, Terni a Pegugie. Za povšimnutí stojí hlavní město oblasti Siena, středověký Manhattan San Gimignano, půvabná Colle di Val d´Elsa, Poggibonsi a Montepulciano. Než se rozkoukáte, ocitnete se v centru památek zapsaných na seznam světového dědictví Unesco. To vše a mnohem více naleznete v impozantním městě Siena. Potěší vás nevšední cihlové domy, věž a palác. Pokračujte směrem k zábavě na tradičním koňském dostihu a bujarému nočnímu životu. Toto město je rájem zamilovaných!

Relaxuje v moderních rekreačních chatách Itálie

Nový náboje získáte v polopouštní krajině Crete Senese, která se pyšní dechberoucím přírodním pokladem, termálními vřídly vápencově sirnaté vody. Zdejší lázně proslulé již z dob Říma vás dovedou k blahu. Nekompromisní spokojenost uzavře vyhaslá sopka Monte Amiata. Obdivujte noblesu a nespoutanost přírody na vlastní oči i kůži! Oživte svou fantazii při procházkách toskánskou krajinou, věnujte se jízdě na koni i na kole a oddejte se příjemné atmosféře malebných vesniček. Jistě vás potěší ochutnávka vín a pokrmy kraje, jejichž hlavní složkou je olivový olej. Připravte se na pestrou dávku umění a kulturních památek. To vše a mnohem více si zamilujete stejně jako pohodlí letních domů Itálie!