Rekreační domy v Sieně

Odneste si překrásné vzpomínky z provincie Siena 

Ubytování v Toskánsku, dovolená a pobyt v Sieně

Prázdninové domy v Itálii

Proč se vydat do nádherné krajiny Toskánska, která slibuje úžasné vyhlídky pro dovolenou v Itálii? Stačí se jen podívat na rekreační domy Siena a rázem se před vámi objeví nekonečné možnosti radovánek a poznání. NOVASOL vám představuje atraktivní letní byty, které se pyšní vlastním bazénem, terasou se zahraním nábytkem a skvělou dosažitelností památek provincie. Proč se rozhodnout pro úžasné pronájmy v této malebné oblasti? Jen si představte, jak se uvelebíte v komfortním apartmánu, který se pyšní moderním vybavením a panoramatickými výhledy na okolí. Osvěžte své tělo v sauně, která nechybí v žádné luxusní vile. Ať už svou rekreaci zasvětíte do autentického venkova anebo do víru velkoměsta, vždy získáte příjemné zážitky.

Vejděte do pěkných letních domů

Na dovolené v Toskánsku máte precizní vyhlídky na spokojený pobyt. V italské provincii Siena, která sousedí s provinciemi Firenze, Arezzo, Perugia, Terni, Viterbo, Grosetto a Pisa, načerpáte novou energii. Nesmíte zapomenout navštívit půvabné kouty lokality San Gimignano, Colle di Val d´Elsa, Poggibonsi a Montepulciano. V provincii můžete obdivovat nejen velká města, ale i malé vesnice, nekonečně dlouhé vinice a božské olivové háje. Historické město Siena vás uhrane zachovalým středověkým srdcem, které je výrazným architektonickým pokladem zapsaným na seznam památek světového dědictví UNESCO. Těšte se na kouzelné brány, štíty, hradby, kostely, paláce, chrámy a věže.

Vydejte se do apartmánů Itálie!

Ihned vás zaujme polopouštní krajina Crete Senese, která se rozléhá jen malý kousek od Sieny. Budete uneseni přírodními klenoty, termálními vřídly vápencové sirnaté vody. Voda tryskající z povrchu země dosahuje až 40 stupňů Celsia. Není divu, že zde byly vybudovány termální lázně, které byly obývány již v dobách starého Říma. Jedinečná oblast se nachází u neaktivní sopky Monte Amiata. O vydatnou dávku zábavy se postará každoročně konaný koňský dostih, Palia, ve městě Siena. Toulejte se malebnými městečky a typickými vesničkami toskánské krajiny a popadněte neskutečnou touhu po poznání. Relaxujte v moderně řešených letních domech Itálie, které se postarají o vaše nejtajnější touhy.