V provincii Siena máte skvostné vyhlídky na letní dovolenou!

Prázdninové domy v Itálii

Pokud jde o dovolenou v Itálii, máte vytříbený jazýček? Nezapomeňte na výběr kvalitního ubytování v soukromí od NOVASOL. Příjemné pronájmy jsou základem spokojené rekreace. Honosné vily a standardní letní domy Siena jsou k dispozici pro vaši radost a odpočinek. Věřte dlouholetým zkušenostem NOVASOL a oddejte se sladkému nic nedělání. Propadněte kouzlu vytříbené dovolené v dechberoucí provincii Siena, která se nese v duchu vášně, tradic, přírodních divů a historických magnetů. Proč se spokojit s málem, když se vám představuje neskutečné poznání kultury Toskánska, sportovní aktivity, relaxace u bazénu a v termálních vodách. Nakopněte svoje smysly, nadešel ten správný okamžik!

Do rekreačních domů se ihned zamilujete

Rekreační domy a pobyt v Toskánsku, dovolená v Itálii

Do rekreačních domů se ihned zamilujete

Projděte si pestré nabídky apartmánů v této bohem obdařené oblasti a naplánujte si dovolenou na míru svých požadavků. Nebojte se svých smělých přání, věřte, že budou s NOVASOL rázem vyplněna. Provincie Siena je jednou z deseti provincií Toskánska, která se pyšní unikátními přírodními a historickými poklady, jež nemají ve světě konkurenci. Prozkoumejte půvabné přírodní perly polopouštní krajiny Crete Senese. Termální vřídla vápencové sirnaté vody vyvěrají z povrchu zemského a dosahují až 40 stupňů Celsia. Osvěžte se v termálních lázních, které pamatují již dobu věhlasného Říma. Tento skvost leží jen kousek od města Siena v bezprostřední vzdálenosti staré vyhaslé sopky Monte Amiata.

Vyzkoušejte pohodlí apartmánů Itálie

Nesmíte minout hlavní město provincie Siena, které se pyšní prastarým historickým jádrem a dalšími klenoty architektury zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Osloví vás typické cihlové stavby, dominantní věž na náměstí Piazza del Campo a Palazzo Piccolomini, půvabný renesanční palác. Obdivujte magnety města, které se vám odvděčí svou příjemnou atmosférou koňských dostihů Palia. Toulky toskánskou krajinou nemají chybu. Vezměte útokem překrásná města Montalcino, Montepulciano či San Gimignano. Ochutnejte přeslavná vína, delikatesní olivový olej a bujarý noční život. Přes den lenošte u bazénu a večer se k sobě přitulte v rekreačních chatách Itálie a nasávejte autentickou atmosféru.