search

Ubytování Sinalunga

Ubytování Sinalunga, pohoda, klídek, zábava

Výběr letní rekreace není vůbec snadná věc? Vždyť Evropa je poseta nádhernými místy, kterým nelze odolat. NOVASOL pro vás připravil exkluzivní nabídku rekreačních domů, které vám zpříjemní ubytování v Toskánsku i v jiných regionech na Apeninském poloostrově. Možná se rozhodnete pro příjemné ubytování Sinalunga, které patří ke žhavým želízkům v ohni.

Nikdo neodolá dovolené v Itálii, která je pověstná svou krajinou a tajemnou atmosférou. Pokud milujete červené víno, kulinářské speciality, klenoty architektury a pohodlí letních domů, zavítejte do překrásného města Sinalunga. Budete nadšeni pestrým výběrem pronájmů. K dispozici máte luxusní vily, venkovské usedlosti, apartmány i rekreační chaty!

V apartmánech pro ubytování Sinalunga se skvěle uvolníte

Běžte vstříc dominantám italského města Sinalunga, které se nachází v provincii Siena. Najdete ho v kopcích asi 47 kilometrů od Sieny. Starobylost města dokazují pravěké nálezy a pozůstatky. Jestliže milujete tajemná zákoutí, umění a také sportovní aktivity, máte se na co těšit. Okolí je posety úžasnými výletními místy Val di Chiana.

V Sinulanga si přijdou na své milovníci umění. Spatříte díla slavných autorů, Benvenuto di Giovanni, Sano di Pietro, Sodoma či Santo di Tito. Navštivte Collegiata di San Martino z 16. století s latinským křížem. Za povšimnutí stojí Palazzo Pretorio postavený 1337 – 1346. Kostel Santa Lucia je v současné době využíván jako hlediště.

Najděte si nejkratší cestu k pěkným chatám Itálie

Ohromeni stovkami historických domů pokračujte ke kostelu Santa Croce z 15. století, který ukrývá umělecký klenot od Luca Signorelli. Farnost San Pietro ad Mensulas vystavěná v románském stylu upoutá svým interiérem, dvěma římskými pamětními kameny a freskou od Guido Cozzarelli. Jakmile vás omrzí prohlídka historických magnetů, navštivte prvotřídní restauraci Locanda dell´Amrosa.

Jste naladěni na vlnu kulturního vyžití? Vyrazte do nedaleké Sieny a Cortony. Toužíte naopak po klidu? Přibalte si pevnou obuv anebo horské kolo a brouzdejte po toskánské krajině na vlastní pěst.