search

Ubytování Tavarnelle Val di Pesa

Ubytování Tavarnelle Val di Pesa, dovolená jako z pohádky

Prahnete po klidu svého ubytování v Toskánsku? Zapomeňte na ruch velkolepých měst a vydejte se do ubytování Tavarnelle Val di Pesa. Právě zde se nabažíte typického kouzla toskánské krajiny. Obklopeni olivovými háji a vinicemi se přenesete do pohádky.

Přestaňte snít svůj sen a vkročte do jedné z nejkrásnějších oblastí Itálie – mimořádného Toskánska. Potěšte se procházkami a jízdou na kole, která vám přiblíží taje zdejší krajiny v tom nejlepším měřítku. Zastavte se v místních tavernách, nakupujte místní produkty a užívejte si pohodlí luxusních vil, které jsou zařízeny ve venkovském stylu.

Dejte šanci ubytování Tavarnelle Val di Pesa

Toužíte po klidu a romantice během dovolené v Itálii? Vzhůru do Tavarnelle Val di Pesa! Čekají na vás chvíle klidu, soukromí a zábavy v místních hostincích. Italské město leží jen malý kousek od Florencie, kde se nabažíte proslulých památek, které jsou zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Máte jedinečnou příležitost spojit venkovskou relaxaci a prohlídku fantastického města!

Tavarnelle Val di Pesa se nachází mezi Val di Pesa a Val d´Elsa. Polovina území se nachází v oblasti Chianti Classico, proto se těšte na ochutnávku delikatesních vín. V okolních obcích, San Casciano Val di Pesa, Greve in Chianti, Certaldo či Montespertoli, si prohlédnete cenné památky a díla slavných geniů.

Zamiřte do letních domů Itálie a relaxujte!

Stěžejní dominantou města je Badia di Passignano, starověký klášter z dob raného středověku. Ohromí vápencovou fasádou ze 13. století, kryptou a freskami od Domenica Cresti. Impozantní klášter připomíná spíše nedobytnou pevnost. V obci Passignano spatříte kostel San Biago. Z hradeb můžete lačně pozorovat okolní krajinu Chianti.

Půvaby města prohlubují četné kostely, které se pyšní bohatě zdobenými interiéry, sochami a freskami od známých mistrů. Za povšimnutí stojí také překrásné vily a Muzeum sakrálního umění. Rezervujte si prázdninové domy Itálie a prozkoumejte úžasnou krajinu Toskánska. Vydejte se po stopách drahokamů architektury a proslulého vína!