Rodinná dovolená v Toskánsku

Rekreační domy a pobyt v Itálii

Hledáte turisticky zajímavou destinaci pro rodinnou dovolenou v Itálii? Vejděte do víru renesančních památek, kulinářských zážitků, nevšedních přírodních úkazů, četných volnočasových aktivit a koupání v moři. Nejlepší podmínky pro poznání i relaxaci se vám otevírají v rekreačních domech Toskánska. Domovinou Toskánska je střední Itálie, která vás podmaní příjemným klimatem a Tyrhénským mořem. Vedle impozantních děl architektury vás uchvátí náhorní malebná městečka, venkovské statky, panská sídla, olivové háje, díla Etrusků a Římanů, kostelíky i úrodné vinice. Nejvíce si oblíbíte toskánské pobřeží a termální lázně.

Přitažlivé ceny apartmánů musíte využít!

Procházejte se po písečných plážích a historických magnetech a nezapomeňte se zúčastnit místních festivalů a tradic. Ochutnejte známá vína, zvěřinu, ryby a sladkosti. Nejslavnější památky najdete ve Florencii rozléhající se na řece Arno. Obdivné pohledy spatří most, Ponte Vecchio, náměstí Piazza della Signora, dóm Santa Maria del Fiore anebo Baptisterium. Pokud nenavštívíte galerii Uffizi, jako byste ve Florencii nikdy nebyli. Prázdninové domy v Itálii vám padnou do noty! Na náměstí Campo dei Miracoli v Pise budete obdivovat proslulou šikmou věž, katedrálu, Baptisterium a hřbitov Camposanto. Lucca je městem opery, palácových zahrad, mohutných vil a románských kostelů. Carrara v Toskánsku láká návštěvníky celého světa svými mramorovými lomy. Nejzajímavější perlou Sieny je náměstí ve tvaru půlměsíce Piezza del Campo s 16 paláci.

Nevšední rekreační domy Itálie

Provincie Livorno je pověstná svým pobřežím se zálivy a písečnými plážemi. Jedna pláž se pyšní černým pískem. Oblázkové úseky jsou ideální k potápění. Spatříte unikátní faunu a floru i lodní vraky. Pronajměte si prázdninové domy v Itálii a získejte unikátní možnost relaxace. Livorno je specifické svým historickým centrem s pevností a věží. Oddechněte si na plážích s bezpečným vstupem do moře, které jsou ideální pro rodiny s dětmi a seniory. Dětem naplánujte výlety do zábavních parků Cavallino Matto, Acqua Village Follonica, Indiana Park Amiata, Parco Preistorico anebo Acquapark Le Piscine Pincardini. Večer si zajděte na diskotéku a z rekreačních vil Itálie pozorujte západ slunce. V Toskánsku poznáte romantiku, vášeň a sílu dob dávno minulých, ne však zapomenutých.