Informace o příjezdu do Itálie

Proč rekreační domy Itálie od NOVASOL nepřehlédnete?

Dovolená v Itálii, zážitek na celý život

Pokud se nespokojíte se standardní relaxací u moře, objednejte si vily s bazénem Itálie od NOVASOL! Jen tak si užijete všechny poklady této nádherné země na maximum. Komfortní letní domy najdete poblíž divů architektury, přírodních magnetů i nejkrásnějších pláží. Dovolená v Itálii vás zavede do dávných časů, které vám budou připomínat monumenty Říma, Florencie, Verony i Pompejí. Samozřejmě ochutnáte věhlasné pokrmy z čerstvých mořských plodů, pizzu a dokonalou zmrzlinu. Pakliže se vydáte do Toskánska, dopřejete si unikátní vína z lokalit Chianti či Montepulciano. Zamilovaní neodolají romantickému prodlouženému víkendu v Benátkách. Což takhle projížďka gondolou anebo veselice na přeslavném Benátském karnevalu? Itálie je země mnoha tváří, kde se můžete bavit ve dne v noci!

Vily k pronájmu Itálie mají své kouzlo

Celoroční zábava vás čeká ve všech dvaceti regionech dělících se do provincií. V Toskánsku si dopřejete léčivé účinky lázní Montecatini Terme. Veneto, vám představí Benátky a jezero Lago di Garda. Valle d´Aosta překvapí masivy Alp. V Umbrii narazíte na Apeniny a Trasimenské jezero. Sicílie a Sardinie ohromí přírodou, plážemi i perlami historie. Severoitalská jezera patří k dokonalým místům pro strávení rodinné dovolené v Itálii. V Marche okusíte kanoistiku i koupání v moři. Ligurie ukrývá města Genova, Albenga a riviéru San Remo. Majestátné hlavní město Řím náleží Laziu. V Kampánii se vám podaří najít unikátní pláže Tyrhénského moře a ostrov Capri. Kalábrie umí překvapit gurmánskými specialitami a skvělým koupáním v moři. Město Terst, lyžování a památky UNESCO, to je Friuli. Emilia Romagna uchvátí koupáním v moři, wellness v lázních a městy Boloňa či Ravenna. Basilicata je jako stvořená pro sportovní okamžiky v přírodě. V Apulii spatříte hrad Castel del Monte z 13. století. Vrcholy Alp, lanýže, jezera a město L´Aquila, to je Abruzzo.

Už jste slyšeli o výhodách Itálie od NOVASOL?

Otevřete si knihu zajímavých možností a relaxujte v prázdninových domech Itálie od NOVASOL kdykoliv během roku. Ohromte svou drahou polovičku překvapivým dárkem a rezervujte luxusní apartmán Itálie v nabídce Město umění. Těšte se na poznání Říma, Florencie či Benátek za výjimečnou cenu! Zapomeňte na svoje trápení a vydejte se za vůní italského vína. Na usedlostech ležících v krajině vinic a olivových hájů se zbavíte všech starostí. Za zmínku stojí i pobyt v historických vesnicích. Idylka s rodinou v objetí přírodních krás. Toužíte po poznání tohoto státu ze všech stran? Dopřejte si putování po poutní cestě Via Francigena!

Jaké ubytování Itálie by se vám líbilo nejvíce?

Máte v plánu rodinnou dovolenou v Itálii? Rozhodněte se pro pěkné pronájmy u jezera, odkud je coby kamenem dohodil k jízdárnám, termálním lázním, koupání a vodním sportům. Přibalte si s sebou svého čtyřnohého miláčka a užívejte si pohodu v kompletní sestavě rodiny. Máte chuť na lyžování v Itálii? Mrkněte na chalupy Gran Paradiso s krbem a centrálním topením, které se nacházejí jen pár kilometrů od sjezdovky a běžeckých tras. Valná většina turistů si zamilovala Itálii kvůli nekonečným písečným plážím a vodním radovánkám. Rezervujte si vilu u moře s vlastním bazénem, panoramatickým výhledem, saunou, vířivkou, zahradní sprchou, internetem PLUS a relaxujte v příjemném nekuřáckém prostředí.

Proč se spolehnout na služby spojené s dovolenou v Itálii od NOVASOL?

Určitě už jste si vybrali z mnoha famózních nabídek rekreačních domů Itálie svého favorita! NOVASOL nabízí pestrou škálu celoročních pronájmů v evropských zemích. Třešničkou na dortu je jistě dovolená v Itálii, která se těší mimořádnému úspěchu. Objednejte si on-line svůj pobyt a těšte se na nezapomenutelné zážitky a komfort letních domů. Jakmile se po příjezdu objeví nějaké otázky ohledně vašeho pronájmu, kontaktujte kdykoliv majitele či správce nemovitosti. Rádi vám pomohou. Spolehněte se také na servisní kanceláře v Rakousku anebo v Dánsku. Dokonce se můžete obrátit na českou pobočku v Praze. Pokud oznámíte vaše připomínky, vše vyřešíme a zkvalitníme tak své služby.

Proč zábava na dovolené v Itálii nikdy nekončí?

Senzační dovolenou v Itálii si užijete během dne i v noci. Horké letní paprsky a šumění moře vyzývají ke koupání, potápění, windsurfingu i jachtingu. Malé děti si pohrají na písečné pláži, kde budou stavět bábovičky a hrady z písku. Horské masivy a národní parky vyzývají k cyklistice, horolezectví, pěší turistice a paraglidingu. Pokud máte spadeno na kulturní dění, navštivte muzea a galerie, které jsou otevřeny až do pozdních hodin. Pak si to namiřte do plážového či koktejlového baru, hospůdek, stylových restaurací anebo klubů. Pravý italský noční život začíná až kolem jedenácté hodiny večerní. Na sto procent se vám budou líbit rytířské slavnosti, karnevaly, náboženské oslavy, zábava v aquaparcích anebo akváriích.

Letní domy Itálie poblíž historických pokladů

Stěžejní dominantou je hlavní město Itálie a Vatikánu, velkolepý Řím. Během jeho prohlídky nesmíte minout baziliku sv. Petra, Koloseum, Kapitol, Forum Romanum či Andělský hrad. Zvědaví turisté prahnou spatřit sochu krále Davida od Michelangela ve Florencii. Kroky nažhavených výletníků vedou do Pisy s šikmou věží. Zamilovaní si přijdou na své v Benátkách. Uskuteční nejen projížďku gondolou, ale spatří také Dóžecí palác a chrám svatého Marka. Velkým magnetem je i Milán, který přitahuje gotickou katedrálou ukrývající fresku Leonarda da Vinciho, Poslední večere. Za vidění stojí vykopávky v Pompejích, klenoty architektury Neapole i Palerma, město s třinácti věžemi San Gimignano, středověký hrad Castel del Monte a Matera se skalními obydlími z prehistorie. Dovolená v Itálii vás pohladí!

Jak probíhá kulturní dění na dovolené v Itálii?

Jakmile se dopravíte k letním domům Itálie, ihned pocítíte sílu dob dávno minulých. Kdysi obývali tuto zemi Féničané, Etruskové, Řekové i Keltové. Klíčové moci se nakonec ujali Řekové, kteří po sobě zanechali mocné dědictví. Na každém kroku se setkáte s kostely, chrámy, sochami, kašnami a významnými stavbami z doby antické, románské, renesanční i barokní. Renesance vznikla ve Florencii v 15. století a jejími hlavními představiteli byli, Donato Bramante, Michelangelo Buonarroti, Rafael Santi. Dnes je Itálie zemí s vysokou životní úrovní a je členem OSN, NATO, OECD, OBSE, WTO, G7, Rady Evropy a jiných mezinárodních skupin. Díky dovolené v Itálii ochutnáte vína Chianti a Piedmontese Barolo, olivový olej, citrusy, regionální sýry, lanýže a nahlédnete do světa módních obchodních domů Versage, Gucci, Prada, Valentino či Max Mara.

Proč je ubytování Itálie přitažlivé?

Přírodními krásami obdařený stát vyniká svou polohou v jižní Evropě. Přitahuje rekreací na Sardinii a Sicílii, kde se nacházejí skvosty přírody. Sicílie se pyšní sopkou Etna. K ostrovu patří i Liparské ostrovy, kde jsou sopky Stromboli a Vulcano. Sardinie vyniká oblastí se stometrovými monolity Aggius, červenými stěnami u Arbatax a starobylým městem Tharros. Sicílie ohromí pláží Riserva Naturale dello Zingaro a Isola Bella u Taragony. Sardinie se nenechá zahanbit plážemi Punta Tegge, La Pelosa, Punta Morelis či La spiaggia rossa di Budelli. Nádherné písečné koberce jsou Monterosso al Mare La Spezia v Ligurii, Vieste v Garganu, Otrando v Pulii, Riccione v Rimini anebo Lignano Sabbiadoro na severu země. Desítky pláží se pyšní oceněním Modré vlajky, proto počítejte s kvalitou vody, pitnou vodou, záchody, přítomností plavčíka i odpadkovými koši. Rezervujte si rekreační dům Itálie u moře ještě dnes!

Hurá na dovolenou do Itálie!

Víte, co je na romantické dovolené anebo prodlouženém víkendu v Itálii nejlepší? Můžete na něj vyrazit bez omezení kdykoliv během roku a postačí vám k tomu pouze platné cestovní dokumenty. K luxusním apartmánům Itálie se dostane hned několika způsoby. Nejvyšší komfort skýtá cesta letadlem, pocit svobody zase jízda vlastním autem. K rekreačním domům lze vyjet po dvou trasách. Češi jistě zvolí Mnichov, Brennen, Trento a Moravané zase Vídeň, Villach, Tarvisio. Obě trasy měří zhruba stejný počet kilometrů. Pakliže si chcete s sebou přivézt pár drobností, přibalte si maximálně 200 cigaret, 50 doutníků, 100 cigár či 250 gramů tabáku, 2 litry vína, 1 litr lihoviny nad 22% a 2 litry lihoviny pod 22%, 60 ml parfému anebo toaletní vody.

Blíží se termín vaší dovolené v Itálii?

Před odjezdem na dovolenou do Itálie si pečlivě zkontrolujte všechny doklady a hurá za koupáním, nočním životem a památkami! Díky fantastickému ubytování v Itálii od NOVASOL se zúčastníte nejrůznějších svátků a oslav, kterými žije celá Itálie. Seznámíte se s tradicemi země, světskými svátky, dožínkami, středověkými trhy, rytířskými klání, tancem, hudbou a uměním. Na vlastní oči spatříte Koloseum v Římě, lagunu v Benátkách, renesanční perly Florencie, světoznámé obchodní domy, přístavní město Janov a okusíte delikatesní vína Chianti či Brunello di Montalcino. Vaše chuťové pohárky budou mít druhé Vánoce díky zapečeným lasagním, salátu s rajčat, prosciuttu, olivám a paprikám, pizze, pravé italské zmrzlině, tiramisu, cannnoli a sorbetům. Po vydatném obědě si odpočinete na písečném koberci Sardinie, Sicílie anebo Bibione.