search

Ubytování Aosta

Ubytování Aosta ve stínu horských velikánů

Milujete vůni lesů a pohledy na velkolepé horské hřebeny? Rozhodněte se pro ubytování v Itálii! Vynikající ubytování Aosta se nachází na severozápadě Itálie. Krajina horských vrcholků a masivů Wallinských a Grajských Alp si vás omotá okamžitě kolem prstu. Potěší vás její poloha, sousedí s Francií, Švýcarskem a Piemontem. Nejmenší kraj Itálie se pyšní městem Aosta a nádhernou řekou Dora Baltea. Nejvyššími vrcholy jsou Mont Blanc, Monte Rosa, Matterhorn a Gran Paradiso. Při náročných túrách i oddechových procházkách objevujte malebná údolí, vznešené vrcholy, typické vesnice, pastviny, jezera, ledovce a parky.

Ubytování Aosta

Krok za krokem na pohodlné ubytování Aosta

Na první pohled vás okouzlí Národní park Gran Paradiso a regionální park Mont Avic skládající se z devíti přírodních rezervací a také botanické zahrady. Ohromné zážitky nabízí údolí, Gran San Bernardo, Valpelline a Ollomont. Podlehněte komfortu rekreačních domů Gran Paradiso Park anebo St. Vincent anebo si darujte fantastický pronájem ve výšce 1600 metrů nad mořem ve Valgrisenche. Rezervujte si apartmán v Itálii, který se nachází v bezprostřední blízkosti národního parku Gran Paradiso. Těšte se na zimní radovánky na bobové dráze, snowboarding, lyžování, bruslení i horolezectví. Letní pohoda patří koupání, horské turistice, kanoistice, rybaření, jízdě na kole a raftingu. Své smysly obnovíte při lázeňských procedurách na Pré-Saint-Didier.

Báječné ubytování v soukromí Itálie

Kapku adrenalinu zažijete v Cogne, kde si vyzkoušíte lezení v ledu a pokocháte se pohledem na více než 150 vodopádů. Největším historickým magnetem je město Aosta s freskami otonských Ursus a katedrálou. Navštivte také Saint-Vincent, Chatillon, Sarre anebo Cormayeur. Vaše kroky povedou cestou Aosta Valley mezi hrady a starou stezkou Francigena v objetí římských památek. Objednejte si prázdninové domy v Itálii, které se nacházejí poblíž historických klenotů a přírodních skvostů. Po vydatném dni si dopřejte místní gurmánské delikatesy, sýr fontina, bramborový dort, kaštanovou polévku, zajíce nadivoko, pstruha, koláče, sušenky s mandlemi anebo maso Carbonade vařené v červeném víně. Dokonalé menu okořeňte víny Muller Turgau, Chardonnay a Rulandským šedým.