search

Pronájem domů v San Giustino

San Giustino – dovolená plná překvapení

Prahnete po neodolatelné dovolené v Itálii? Lákají vás památky všech historických epoch, přírodní klenoty, sportovní aktivity, gurmánské speciality a noční rej? Vybírejte z mnoha pronájmů NOVASOL, které jsou posety po celé Evropě. Nalaďte se na vlnu pohodlí a nezapomenutelných vzpomínek. Letní slunce vám přinášejí prázdninové domy San Guistino.

Turisté milující žhavé letní paprsky, pohodlí, útulné hospůdky, dechberoucí výhledy a historické klenoty, si oblíbili rekreační chaty v provincii Perugia. Poklid malého městečka, které se zabývá výrobou vína a dominuje vyzývavou turistickou krajinou, je jako stvořené pro rodinnou dovolenou v objetí rajské přírody a pokladů architektury.

Prohlédněte si chutné ceny apartmánů!

Zaveďte své nejbližší do obce, která leží v Umbrii, v horní části Tiber spolu s nedalekými Tuscan a Sansepolcro. Tyto vesnice jsou úžasným výletním místem a společně tvoří dokonalou symbiózu cestovního ruchu. Kopcovitá lokalita vybízí k pěší turistice a cykloturistice. Využijte možnost zapůjčení horského kola a objevte magnety dle libosti.

Osvěžte se památkami San Guistino. Nahlédněte do stejnojmenného kostela zasvěcenému mučedníkovi Chriastianu Giustinovi. Symbolem města je Castello Bufallini a kostel Svatého Kříže postavený na povel kardinála Giovanni Ottavio Bufalini a arcibiskupa Ancona. Zmiňovaný kostel se pyšní bohatou výzdobou, freskami a štuky bratří Della Robbia.

Najděte si ideální rekreační chaty Itálie!

Ve Ville Graziani je zřízeno muzeum s archeologickými vykopávkami z římského období. V městském parku Roccolo se ocitnete v závanu zeleně a perfektně si odpočinete. V létě se zde konají nejrůznější kulturní akce. Dva kilometry vzdálená Cospaia dominuje stejnojmennou věž, četnými vilami, farním kostelem a uměle vytvořeným jezerem.

Pestrý výběr pronájmů od NOVASOL vám hraje do noty. Je libo apartmán s unikátním výhledem na horské masivy anebo přepychovou chatu s vlastním bazénem a saunou? S NOVASOL máte nekonečné možnosti na dosah ruky.