Dovolená na Kypru

Nicosia, řecky nazývaná Lefkosia, je položená jako středisko ostrova, je dnes jeho moderním živým centrem, čilou pulzující hezkou, moderní a obchodní metropolí s velkými možnostmi ubytování na Kypru. Její jádro tvoří krásné historické staré město, které je obklopené kolem dokola opevněnými hradbami a vodními příkopy. Do úzkých uliček zasahují výrazné balkóny, příkladně restaurovanou pěší zónu lemuje množství obchůdků, které nabízejí umělecké předměty, ale také kavárny, vinárničky, i kostely a mešity, které spolu s palmami propůjčují starému městu orientální ráz. Krajinu spoluutvářejí olivové háje a ovocné sady Machairasských masivů, které se zelenají pod borovicemi. Úplně nahoře nad romantickým údolím naleznete vynikající vyhlídku ze staletí starého kláštera. Užijte si kouzelné rekreační domy na Kypru. Překvapí Vás krásné vesničky s dlážděnými uličkami a naproti tomu pěkně renovované kamenné domy, upozorňující na zemědělský život obvyklý kdysi na Kypru. Vyplatí si vyjet také do muzejního vesnického skanzenu ve Fikardou, jemuž byla v roce 1987 přislíbena cena Europa-Nostra-Preis.

Neodolatelná exotická dovolená na Kypru v Nicosia

Hledáte ideální místo, kde strávíte se svými nejdražšími letní rekreaci u moře? Nemáte náladu na okoukané destinace? Mrkněte na ubytování v soukromí od NOVASOL a naplánujte si dovolenou v Nikósii! Tento čarovný ostrov je pravým rájem, kde se uskuteční všechna prázdninová dobrodružství. Což takhle útulné rekreační domy Nicosia? Už se těšíte? Díky NOVASOL proběhne vaše dovolená na Kypru i jinde v Evropě jako na drátku. Před odjezdem se ujistěte, že máte vyřízeno vše potřebné. Na Kypru se domluvíte řecky i anglicky. Počítejte s tím, že mnozí majitelé chat neumí cizí jazyk plynule, proto mějte pochopení. Většina pronájmů je zařízena dle gusta majitele.

Apartmány vybavené na jedničku

Jakmile dorazíte do svého apartmánu u moře, počítejte se standardním vybavením. Najdete zde přikrývky, deky, polštáře, hygienické potřeby, ručníky, čisticí prostředky a v mnoha případech zahradní nábytek či lehátka. Počítejte s menšími postelemi a pamatujte na to, že nejsou povoleny spací pytle. Samozřejmě si můžete i pronajmout rekreační domy na Kypru a objekty s TV, satelitem a internetem.

Veškeré podrobnosti najdete na webových stránkách NOVASOL. Už vám nic nebrání v tom, abyste navštívili dechberoucí metropoli Nicosia, která se rozkládá ve středu ostrova. Pobavit se můžete v nočních klubech, kavárnách, tavernách a historické poznání si dopřejete v kostelích či mešitách. Ve městě se nachází spousta orientálních památek.

Zavítejte do pěkných letních domů Kypru, dovolená a ubytování na Kypru

Díky NOVASOL si naplánujete svěží dovolenou na Kypru. Okolní krajina Nicosia je obklopena olivovými háji, sady a stráněmi. V Machairas lese rostou obrovské borovice. Nad údolím se tyčí klášter nabízející panoramatický výhled. Pokud vyrazíte do autentických vesniček, okamžitě poznáte prastaré zvyky a tradice, které mají svou váhu dodnes. Třešničkou na dortu je obec Fikardou s muzeem. Projděte si pamětihodnosti města, mešitu Selimiye, Kyperskou univerzitu a staré řecké a turecké dominanty. Město leží na řece Pedieos, na které jsou vybudovány přehrady. Vstupte do světa obdivuhodných zážitků a pronajměte si rekreační domy na Kypru ještě dnes! Čeká vás nezapomenutelná dovolená pro celou rodinu!