search

Dovolená v Lucembursku

Rekreační domy Lucembursko

Srdečně vítejte v Lucembursku, oficiálně Velkovévodství lucemburském! Je to sice jedna z nejmenších zemí Evropy, ale opravdový turistický klenot! Lucembursko se na mimořádně malém území pyšní překrásnou krajinou, skvělými zařízeními pro sportovní fanoušky, děti a jejich rodiče, ale také pro milovníky kultury a wellnes programů.

Lucembursko: jedna země, tisíce možností! Nedotčená příroda v Lucembursku: Fantastická příroda, na kterou je Lucembursko právem hrdé, vás opravdu okouzlí. Překvapující skalní výtvory, řeky protékající hlubokými lesy, romantická údolí, vinice a voňavá pole přímo vybízejí k pěším procházkám nebo cyklistickým výletům. Dovolená v rekreačním domě v Lucembursku bude nezapomenutelná. Zvláštní pozornost si bezesporu zaslouží množství tematických stezek, které vás perfektně seznámí s životem v lucemburských lesích.

Dovolená v Lucembursku

Sport a příroda

I přes svou malou rozlohu je Lucembursko doslova rájem všech cyklistů. Vedle 300 km speciálně značených tras pro horská kola se v Lucembursku nachází přes 600 km dobře vyznačených cyklostezek vhodných i pro rodiny s dětmi. Milovníci golfu si mohou zase vyzkoušet hned 6 různých golfových hřišť. Plavání, bruslení, volné lezení, paragliding, lety balónem, jízda na koni, běžecké lyžování, rybaření, turistika a další sportovní aktivity - Lucembursko je prostě dokonalým terénem pro sportování v klidu, bezpečí a čistém životním prostředí. Dovolená v Lucembursku je tím nejlepším místem pro rodinou dovolenou.

Dovolená v Lucembursku

 

Dovolená v Lucembursku. Znovuzrození!

Pronajměte si apartmán nebo rekreační byt v Lucembursku a během své dovolené nezapomeňte navštívit některé z lázeňských center nabízejících masáže, fyzioterapeutická cvičení, lymfatickou drenáž, parní lázeň a další programy. Termální středisko a koupaliště je vybaveno nejmodernější technikou a nabízí jedinečnou možnost uvolnění a blahodárného odpočinku. Podél slavné řeky Mosely nebo na březích jiných říček či jezera Lac de La Haute Sure vedou naopak známé vinné cesty a stezky, které vám představí nejen zdejší vynikající vína, ale dovolená v Lucembursku v celé její kráse a rozmanitosti. Vzhůru do Lucemburska za jeho atrakcemi!

Dovolená v Lucembursku

Kulturní setkání v Lucembursku

Historické světové kulturní dědictví, klasická hudba, muzea moderního umění nebo folklóru, hrady, tematické večery a výstavy. Lucembursko a zejména jeho hlavní město Lucemburk (Luxembourg) je jedním z nejdůležitějších kulturních center Evropy. Pevnost nebo hrad Lucemburk a malebné vesnice v okolí vás provedou nezapomenutelnou cestou staletími. Kosmopolitní obyvatelstvo a poloha na střetu germánských a latinských kultur jsou prapůvodci bohaté kulturní rozmanitosti Lucemburska. 

Králem Lucemburska jsou děti!

Tematické okruhy a cesty učí děti formou hry poznávat život a dějiny nejen Lucemburska, v zooparcích se mohou děti dotknout nebo si pohladit zdejší živočichy. Uchování a záchrana přírody je v Lucembursku vždy na prvním místě. A proto je ekologie zcela samozřejmou součástí výchovy dětí v Lucembursku a nejrůznější volnočasové aktivity děti přivádějí co nejblíže k přírodě. I během svého ubytování v Lucembursku můžete své děti přivést do místních workshopů a dílen, kde se děti učí fotografovat, péct chleba, malovat nebo tančit! Věřte nám, že na takovou dovolenou vaše děti nikdy nezapomenou!

Dovolená v Lucembursku

Nakupování s radostí

Nakupování v Lucembursku není bezduchým bloumáním v supermarketu, ale opravdovou zábavou a radostí. Čile se totiž obchoduje na typických trzích s prvotřídními místními produkty jako je víno, sekt, uzeniny, med, pečivo a další vždy čerstvé pochutiny. A pozor: nikdo se na vás nebude zlobit, pokud jen ochutnáte! Navštívit samozřejmě můžete také moderní a příjemné obchodní domy, luxusní butiky nebo značkové obchody. Ale vedle obchodního ruchu se zejména v přilehlých uličkách skrývají útulné kavárny a restaurace, kde můžete rozjímat, číst si nebo si jen tak vyprávět. Ubytování v Lucembursku je ideální místo pro skvělou dovolenou.