search

Ubytování Siófok

Ubytování Siófok, perfektní odpočinek u Balatonu

Siófok, hlavní město jezera Balaton, si již dlouho užívá dobré pověsti pro relaxaci, bezmračnou dovolenou a turistiku. Již v římských dobách zde byly vytvořeny první koupele, které jsou stále nejoblíbenější na jižním břehu jezera Balaton. Pokud hledáte párty a noční život nebo hledáte rodinnou dovolenou, jste na správném místě. Během dne si můžete odpočinout na malebných mělkých písečných plážích vhodných pro děti. Rezervujte si ubytování Siófok v nejkrásnějších letoviscích u Balatonu. Ubytování u jezera Balaton je ideálním výchozím bodem pro výlety a relaxaci v okolí jezer Maďarska.

Ubytování Siófok

Noční život v Siófoku během vaší dovolené na Balatonu

Siófok má 15 km krásných pláží s kavárnami, restauracemi a diskotékami. Mezi hlavní památky patří promenáda Petofi, jedna z nejznámějších zábavních ulic v Maďarsku v létě u jezera Balaton. Večerní zábava na nábřeží je osvědčenou metodou, stejně jako náročné outdoorové akce v letních barvách a příjemně teplé večery. Takže pobyt v Siófoku na celý život je zaručen, stačí navštívit noční klub Plazas, který evokuje bílé písečné pláže v Miami. Mezi hlavní atrakce patří návštěva diskotéky s názvem Palace, která je jednou z nejslavnějších v Maďarsku. Hudba zde hrají známí mezinárodní DJs z Německa, Anglie, Nizozemska a Maďarska. Netrpělivě jsou také navštěvovány večerní vodní akce, které se konají pod širým nebem. Například plážové párty v baru Coca-Cola vydrží až do úplného rána. Je to skutečný ráj pro lidi hledající zábavu a zábavu.

Letní dovolená v Siófoku na břehu jezera Balaton

Zajistěte si dovolenou v jednom z našich rekreačních domů Blatenského jezera a navštivte Siófok. Na hlavním náměstí Siófoku se nachází kultovní vodárenská věž, specialita po celé zemi. Díky středomořskému klimatu je Siófok po celý rok příznivým cílem. Ochrana vody, životního prostředí a divoké zvěře na jezera Balaton vede k tomu, že některé pláže jsou zcela nedotčené. Díky tomu je největší jezero v Evropě domovem mnoha sladkovodních ryb a ptáků.

Kultura z rekreačních domů v Siófoku

Milovníci operet si užijí zvláštní zážitek v muzeu Kálmán Imre v Siófoku. Během prázdnin se na Balatonu často konají hudební vystoupení, festivaly a místní koncerty. Na procházkách Siófokem najdete vzpomínky na známé maďarské spisovatele a další známé osobnosti. Relaxujte v rekreačním domě se svými blízkými v Siófoku nebo někde na břehu jezera Balaton s pohodlí domova! Těšit se můžete na:

  • galerii Adventure Bath and Wellness Center,
  • rozhlednu v Balatonvilágosi,
  • motokárovou dráhu Siófok-Kiliti,
  • útulek pro zvířata Balaton,
  • kanál Sió,
  • tandemový seskok na letišti Siófok-Kiliti.

Pro dovolenou v Maďarsku určitě navštivte jezero Balaton a nenechte si ujít slavný západ slunce v Siófoku.

Siófok má dobré jméno jako místo pro odpočinek a rekreaci. Již v době Římanů zde byly postaveny první pláže ke koupání. Je to ideální místo pro lidi, kteří mají rádi večerní zábavu a diskotéky. Po zábavné noci si můžete odpočinout u vody na písečné pláži.