search

Ubytování v Budapešti

Proč zvolit ubytování v Budapešti

Město rozkládající se na obou březích řeky Dunaje, vzniklo v roce 1873 spojením obcí Budína, Starého Budína a Pešti, od této doby nese svůj oficiální název Budapešť. Ubytování v Budapešti vás okouzlí svým zvláštním šarmem díky velkému množství starých staveb, nádhernému okolí, kterým je město obklopené, a bohatému kulturnímu životu. UNESCO prohlásilo velké části Budapešti za světové kulturní dědictví. Ubytování v Maďarsku vás okouzlí svou rozmanitostí.

Ubytování v Budapešti

Budapešť je jedno z největších měst ve střední Evropě a stalo se multikulturním centrem a jedním z nejnavštěvovanějších míst celého Maďarska.

Ubytování Budapešť a hlavní atrakce města

Při procházce městem rychle pochopíte, čím jsou lidé v tomto městě okouzleni. Již od 13. století byla Buda sídlem krále.

Nádherný Královský palác a hradební čtvrť, která k němu patří, jsou toho svědectvím. Ale i mnohé jiné architektonické památky přispívají k celkovému dojmu z města: působivá Matyášova katedrála, která kdysi byla i korunovačním kostelem; Rybářská bašta, jejíž bílé věže připomínají homole cukru; Řetězový most Lánchíd, který v noci září ve světle reflektorů; dojemná budova parlamentu přímo na břehu Dunaje či největší synagoga Evropy, známá též jako synagoga v ulici Dohány.

Můžete se procházet ulicí Váci utca, nejdelší pěší zónou města, nebo hlavním parkem hlavního města na Markétině ostrovu, kde nejezdí auta.

Ochutnejte místní speciality na velkém zastřešeném trhu města, zažijte exotická zvířata v jedné z nejstarších zoologických zahrad Evropy nebo navštivte velký Cirkus hlavního města, který své brány otevřel poprvé na konci 19. století.

Prohlédněte si naše prázdninové domy v Maďarsku a objednejte si jeden z nich.

Dovolená v Maďarsku a jeho srdci, Budapešti

Maďarsko disponuje jedním z nejbohatších zdrojů termální a léčivé vody na světě, i Budapešť se pyšní mnoha termálními prameny a dokonce i několika lázněmi, kde si odpočinete a naberete síly na další výlety po městě, při kterých jistě uvítáte slevovou 72-hodinovou Budapest card.

Určitě jste si už všimli, že Budapešť je neuvěřitelně různorodá a mnohotvárná. Vydejte se na průzkum - nejrůznějšími prostředky veřejné dopravy je to skutečně dobrodružství. Ať už to je první podzemní dráha, rikšy či lanové dráhy - čekají jen na Vás, abyste mohli objevovat město pro sebe.

Rekreační a prádzninové domy, byty i apartmány v Budapešti jsou vždy ideálním východiskem pro vaši dovolenou.

Kde se nacházejí rekreační domy v Budapešti?

Rekreační byty NOVASOL v Budapešti jsou v historickém centru maďarského hlavního města a rekreační domy na jeho okraji.

Jaké mají rekreační objekty v Budapešti vybavení?

Ve všech rekreačních objektech NOVASOL v Budapešti najdete kompletní vybavení, které zahrnuje kuchyni se zařízením, ložnici, obývací pokoj a koupelnu s toaletou. Jeho konkrétní provedení včetně použitých materiálů, přístrojů a nábytku závisí na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. To samé platí pro zařízení zahrady a další venkovní vybavení.

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Budapešti?

Záleží na tom, v kterém ročním období do Budapešti, jedné z nejnavštěvovanějších evropských metropolí, chystáte. Největší poptávka panuje po pobytech během letních prázdnin – chcete-li široký výběr rekreačních objektů, nečekejte a objednávejte už na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Budapešti k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Budapešti nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).