search

Ubytování v Szentendre

Ubytování v Szentendre, spojení kultury a zábavy

Odpočiňte si se svou rodinou nebo blízkými během ubytování v Szentendre a zapomeňte na své starosti. Ubytování v oblasti Dunajského ohbí zaručuje pouze nejlepší zážitky. Za návštěvu města Szentendre stojí rozmanitá příroda, protože milovníci fauny a flóry si mohou užít pěší turistiku, jízdu na kole nebo i jízdu na koni ve Visegrádských horách. Je také ideálním výchozím bodem pro okolní výlety nejen v létě.

Ubytování v Szentendre

Kultura během ubytování v Szentendre

Szentendre se nachází u brány Dunajského ohbí v kraji Pest, v blízkosti hlavního města. Není náhodou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Maďarska. Mnozí jej navštěvují kvůli bohaté historické minulosti, živé kultuře a umění a mnoha pestrým programům, které trvají celý rok. V Szentendre stojí za to strávit dlouhou dovolenou i víkend, protože město má co nabídnout. Stojí za to navštívit ho i s větší společností, protože NOVASOL nabízí v rekreační domy v Szentendre také s větší kapacitou, kde můžete uspořádat společenské setkání, večírek nebo větší rodinnou akci.

Historie města během dovolené Szentendre

Szentendre je také známé jako šperkovnice Dunajského ohbí, protože toto město, které není umělecké, je velmi středomořské. Toto středomořská panoráma sahá až do tureckých dob, kdy se Srbové, Dalmaté a řečtí osadníci usadili v tehdejším Szentendre poté, co odsud byli Turci vyhnáni. Odtud pocházejí barevné barokní domy, srbské kostely, úzké a dobře viditelné uličky a krásné náměstí.

Turistické cíle v rámci ubytování Szentendre

Těžko se nudit v Szentendre, protože město čeká na návštěvníky s programy a festivaly po celý rok. Užijte si pohodlný pobyt v okolí Szentendre, v blízkosti hlavního města, se svou rodinou a blízkými. Navíc máme dobrou zprávu pro ty, kteří si chtějí odpočinout i se svým čtyřnohým mazlíček. NOVASOL nabízí stále více apartmánů a rekreačních domů pro psy v Szentendre nejen na celostátní úrovni, ale také v 26 evropských zemích. Máme také speciální zařízení pro psy, které naši majitelé domů vítají i pro ty, kteří si chtějí odpočinout s více a většími psy. Web také umožňuje snadno filtrovat cíle a typy rekreačních domů. Přijďte se svým psem, jiným domácím mazlíčkem, dětmi nebo větší skupinou přátel, abyste našli správné ubytování na Dunajském ohbí.

Památky a rekreační domy v Szentendre

Během vaší dovolené v Szentendru se vyplatí navštívit některá muzea. Určitě najdete, co se vám líbí. V etnografickém muzeu pod širým nebem Szentendre najdete největší venkovní sbírku v Maďarsku, vše v přírodní rezervaci. Toto místo je vynikajícím úvodem do lidové architektury, bytové kultury, zemědělství a životního stylu maďarsky mluvící oblasti s autentickými předměty a budovami od poloviny 18. století do první poloviny 20. století. 

Zábava během ubytování v Szentendre

Užijte si maďarskou pohostinnost ve středomořsky laděném městě, ochutnejte marcipánové pochoutky v cukrárně vedle muzea Szamos Marzipan, prozkoumejte úzké uličky s romantickou středomořskou atmosférou a objevujte po celý rok krásné přírodní poklady Visegrádských hor!