search

Dovolená na jižním Balatonu

Jižnímu Balatonu okamžitě podlehnete

Rekreace v Maďarsku je výzva. S jižním Balatonem ochutnáte všechny speciality dovolené snů. Blatenské jezero zaujme svými exotickými plážemi, ale i travnatými plochami na slunění. Překrásná letoviska oslní svým moderním vzhledem, čistými plážemi a atrakcemi pro děti. Rekreační domy Maďarska zaujmou svým vybavením, blízkým přístupem k vodě a restauracím.

Klidná letoviska i ruch větších měst, to je zaručené uspokojení. Mandloně, roubované fíkovníky, granátovníky, vinná réva, prostě věčná zeleň, navodí výbornou náladu. Minerální a termální prameny osvěží a dodají energii. Vodní doprava poskytuje výlety po magickém jezeru, které je největším ve Střední Evropě.

Odhalte jedinečnost rekreačních domů Balatonu

Senzací je letovisko Balatonfoldvár nacházející se poblíž Siófoku, který se pyšní velkolepou vodárnou. Odpočinek na pláži, kavárničky, půjčovny kol i surfů, cyklostezky a jízda plachetnicí, to je rozmanitost poskytovaných služeb. Balatonfoldvár je městem parků a zahrad. Igal je naopak lázeňským místem. Najdeme ho u kopců Somogy.

Za povšimnutí stojí město Siófok s četnými zahradami, sochami a parky s květinami. Najdeme v něm katolické, židovské i luteránské kostely. Konají se zde jazzové koncerty, ale i folklórní večery a festivaly vážné hudby, sportovní klání a výstavy. Koupání je zde proslulé na Zlatém a Stříbrném břehu. Naprosto ideální pro rodiny s malými dětmi. Ubytování v soukromí Maďarska hledejte právě na Balatonu.

Nerušená dovolená díky apartmánům Maďarska

Pro všechny, kteří touží po soukromí, jsou určeny vily u Balatonu. Nabízejí komfort, soukromí a snadnou dosažitelnost turistických cílů. Absolutně čistá voda, středomořský vliv podnebí a teplá babí léta hrají prim. Dovolená u maďarského moře slibuje nejen termální koupání, ale i volnočasové aktivity jako je tenis, squash, plachtění, volejbal, sportovní rybolov a jachting.