search

Ubytování u Neziderského jezera

Ubytování Neziderské jezero plné zážitků

V Maďarsku se nachází nespočet oblíbených dovolenkových destinací. Jednou z nich je Neziderské jezero, s Balatonem jediné velké stepní jezero Evropy.  V překladu znamená bažina. Najdete ho na rakouské i maďarské půdě. Na první pohled ho poznáte podle hustého pásu rákosí, malé hloubky, mělkého vstupu do vody a příjemného větrného klimatu. Rostlinstvo a živočišstvo je samozřejmě chráněné, pod záštitou Fertö-Hanság. Možná jste nevěděli, že je vodní plocha zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Rodinné ubytování v Maďarsku je vskutku okouzlující stejně jako ubytování u Neziderského jezera od NOVASOL. Koupání, lenošení na pláži, rybaření a vodní sporty ve Fertörákos jsou naprosto jedinečné.

Ubytování u Neziderského jezera

Ubytování u Neziderského jezera a zábava v okolí

Neziderské jezero je ideální pro koupání, jízdu na lodičce, kitesurfung i windsurfing a jeho okolí vybízí k cyklistice či výletům po okolí. Nadšené milovníky přírody uchvátí pozorování vzácných druhů ptactva. Vodní radovánky zaujmou především rodiče s malými dětmi. Voda v jezeře je teplá a vstup do ní pozvolný. Jako byste byli pořád na mělčině. Určitě se vám zalíbí vyjížďky vypůjčenou loďkou a výlet parníkem. Velice populární jsou okružní jízdy do okolních malebných vesniček. Velkou výzvou je kitesurfing a windsurfing. Rekreační a prázdninové domy a chalupy u Neziderského jezera ohromí moderním vybavením a blízkostí koupání i komfortních služeb cestovního ruchu.

Výlety a ubytování Neziderské jezero

Potěšíme také všechny milovníky sportovních aktivit ve vodě i na suchu. Je jasné, že na prvním místě popularity je cykloturistika. Za pár chvil jste v sousedním Rakousku. Snad nejlepší je cyklotrasa kolem jezera, která měří na 130 kilometrů. Jízda na kole je nenáročná. Vede většinou po rovince a není na ní žádný provoz aut, prostě idylka i pro rodiny s malými dětmi. Stezky jsou zasazeny mezi vinice a autentické vesničky. Nezapomeňte si rezervovat letní dům pro ubytování Neziderské jezero právě v této pěkné lokalitě! Lidé často spojí cyklistický výlet s plavbou parníkem. Ušetří tak svoje namožené svalstvo. Obrovskou výzvou je ochutnávka zdejší gastronomie.

Jak vypadá ubytování u Neziderského jezera

Věřte, že jsou všechny nabídky od NOVASOL opravdu přitažlivé. Chaty Neziderského jezera mají úžasný moderní design. Budete si připadat jako u moře. Máte-li v lásce rybaření, určitě se vám zalíbí unikátní rybářské objekty, které jsou perfektně vybaveny. Početnější skupiny osob a rodinné klany ocení vily s velkou terasou a zahradním nábytkem. Romantiku slibují rekreační domy Maďarska s panoramatickým výhledem na jezero a okolí. Dejte přednost klidnému pobytu na chalupě jen kousek od vodní plochy. Parkování na pozemku, dostupnost restaurace a obchodu, gril i trendy vybavení. Vybírejte z nekuřáckých pronájmů anebo chat extra vhodných pro psy. Maďarsko vás překvapí svými prioritami!