search

Dovolená v Německu

Rekreační domy a byty v Německu

Proč se toulat po vzdálených krajích, když je tolik zajímavého jen takový kousek od nás? Moře, hory a nikdy neusínající města, toto a spoustu dalších zajímavých věcí nabízí Německo. Každá z 16 německých spolkových zemí „svádí“ návštěvníky svou krajinou, památkami a jedinečnými kulinářskými pochoutkami. Rekreační domy v Německu jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán v Německu bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce v Německu se můžete těšit, a objednejte si online svůj prázdninoví dům v Německu nebo CITY apartmán v Berlíně.

Dovolená v Německu

Zážitek

Rekreační byty v Německu jsou ideálním útočištěm pro dovolenou v soukromí a příjemné atmosféře. Vyberte si z naší bohaté nabídky ten nejvhodnější rekreační dům v Sasku nebo byt v Hamburku a nebudete určitě litovat. Plně zařízený rekreační dům nebo apartmán v Německu Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo chata v Německu se tak může stát i zajímavou inspirací.

Dovolená v Německu

Aktivní dovolená v Německu

Německo je rozlehlá země, díky čemuž nabízí turistům mnoho způsobů vyžití. Apartmány v Německu si můžete rezervovat téměř po celém území, proto není problém projet Německo na in-line bruslích či kole, zažít eurovíkend v CITY apartmánech v Berlíně s partnerem nebo si zaskotačit na rodinné dovolené v Tropical Islandu. In-line brusle v Bavorsku: Milovníci in-line bruslí si přijdou na své v Sasku. In-line stezky dokresluje krásná příroda a často i přírodní rezervace. Tento kraj si zamilují i méně zdatní cyklisté díky převážně rovinatému terénu. Ideální je si naplánovat vícedenní okruh. Prohlédnete si neobvyklá zákoutí Německa, ale i turisticky zajímavá a lákavá místa. Se sháněním ubytování v Německu není problém, objednat si můžete z velké škály rekreačních chat a bytů v Německu.

Dovolená v Německu

Eurovíkend v Berlíně

Novodobá historie na nás všude dýcha z hlavního města Berlín, které bylo jedno z hlavních sledovaných center druhé světové války. V centru najdeme stále zbytky berlínské zdi, která oddělovala východní a západní svět. Pro milovníky soukromí máme v nabídce CITY apartmány v Berlíně, kde stráví nikým nerušený večer. Přesto byste si neměli nechat ujít skvosty jako třeba Braniborskou bránu, Spolkový sněm, Televizní věž nebo Vítězný sloup. Eurovíkend v Berlíně je jedinečná příležitost, jak navštívit toto evropské město. Ubytování v Německu si nenechte ujít.

Dovolená v Německu

Rodinná dovolená v Tropical Islandu

Ideální rodinnou dovolenou v Tropical Islands můžete strávit v rekreační chatě nedaleko známého aqvaparku. Celý areál je rozdělen na několik tematických letovisek, proto celou návštěvu můžete pojmout jako návštěvu jednotlivých koutů planety. Jednou se nacházíte v tropickém květinovém světě, pak můžete ochutnat tropické jídlo v místní vesnici, dobrodružství na vás čeká v deštném pralese, kde je i asi kilometr dlouhá stezka. Dospělí si mohou odpočinout u tropického moře s pláží, zatím co děti budou skotačit v Bali laguně. Na své si přijde opravdu celá rodina. Chaty v Německu jsou zárukou skvělé dovolené.

Dovolená v Německu