search

Dovolená v Německu

Rekreační domy a byty v Německu

Proč se toulat po vzdálených krajích, když je tolik zajímavého jen takový kousek od nás? Moře, hory a nikdy neusínající města, toto a spoustu dalších zajímavých věcí nabízí Německo. Každá z 16 německých spolkových zemí „svádí“ návštěvníky svou krajinou, památkami a jedinečnými kulinářskými pochoutkami. Rekreační domy v Německu jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán v Německu bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce v Německu se můžete těšit, a objednejte si online svůj prázdninoví dům v Německu nebo CITY apartmán v Berlíně.

Dovolená v Německu

Zážitek

Rekreační byty v Německu jsou ideálním útočištěm pro dovolenou v soukromí a příjemné atmosféře. Vyberte si z naší bohaté nabídky ten nejvhodnější rekreační dům v Sasku nebo byt v Hamburku a nebudete určitě litovat. Plně zařízený rekreační dům nebo apartmán v Německu Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo chata v Německu se tak může stát i zajímavou inspirací.

Dovolená v Německu

Aktivní dovolená v Německu

Německo je rozlehlá země, díky čemuž nabízí turistům mnoho způsobů vyžití. Apartmány v Německu si můžete rezervovat téměř po celém území, proto není problém projet Německo na in-line bruslích či kole, zažít eurovíkend v CITY apartmánech v Berlíně s partnerem nebo si zaskotačit na rodinné dovolené v Tropical Islandu. In-line brusle v Bavorsku: Milovníci in-line bruslí si přijdou na své v Sasku. In-line stezky dokresluje krásná příroda a často i přírodní rezervace. Tento kraj si zamilují i méně zdatní cyklisté díky převážně rovinatému terénu. Ideální je si naplánovat vícedenní okruh. Prohlédnete si neobvyklá zákoutí Německa, ale i turisticky zajímavá a lákavá místa. Se sháněním ubytování v Německu není problém, objednat si můžete z velké škály rekreačních chat a bytů v Německu.

Dovolená v Německu

Eurovíkend v Berlíně

Novodobá historie na nás všude dýcha z hlavního města Berlín, které bylo jedno z hlavních sledovaných center druhé světové války. V centru najdeme stále zbytky berlínské zdi, která oddělovala východní a západní svět. Pro milovníky soukromí máme v nabídce CITY apartmány v Berlíně, kde stráví nikým nerušený večer. Přesto byste si neměli nechat ujít skvosty jako třeba Braniborskou bránu, Spolkový sněm, Televizní věž nebo Vítězný sloup. Eurovíkend v Berlíně je jedinečná příležitost, jak navštívit toto evropské město. Ubytování v Německu si nenechte ujít.

Dovolená v Německu

Rodinná dovolená v Tropical Islandu

Ideální rodinnou dovolenou v Tropical Islands můžete strávit v rekreační chatě nedaleko známého aqvaparku. Celý areál je rozdělen na několik tematických letovisek, proto celou návštěvu můžete pojmout jako návštěvu jednotlivých koutů planety. Jednou se nacházíte v tropickém květinovém světě, pak můžete ochutnat tropické jídlo v místní vesnici, dobrodružství na vás čeká v deštném pralese, kde je i asi kilometr dlouhá stezka. Dospělí si mohou odpočinout u tropického moře s pláží, zatím co děti budou skotačit v Bali laguně. Na své si přijde opravdu celá rodina. Chaty v Německu jsou zárukou skvělé dovolené.

Dovolená v Německu

Kde se nacházejí rekreační domy v Německu?

Rekreační domy NOVASOL v Německu najdete v podstatě po celé zemi. K nejoblíbenějším oblastem patří Alpy a jejich podhůří, pobřeží Baltského moře, okolí zábavních parků Tropical Islands a Legoland, metropole Berlín či další zajímavá města.

Jaké mají rekreační domy v Německu vybavení?

Všechny německé rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Německu?

Odpověď hodně ovlivňuje roční období, kdy návštěvu Německa, jedné z nejlépe vybavených destinací v Evropě, plánujete. Do této nádherné země se může jezdit po celý rok – v létě za poznáváním kultury a přírody, v zimě za lyžováním, po zbytek roku za historií a památkami. Čím zajímavější lokalitu a kvalitnější dům vyžadujete, tím dříve – v řádu měsíců – objednávejte.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Německu k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Německu nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).