Dovolená v okolí Berlína

Vložte se do smyslných rukou Berlína

Rekreační byty v Německu

Navštivte fantastický Berlín, s mnoha památkami, muzei, parky a paláci. Získejte báječné ubytování v soukromí vašeho gusta. Dovolená v Německu, v Braniborsku vábí mnoha smysly. NOVASOL vás láká do svých rekreačních domů, které se nacházejí na lukrativních místech velkoměsta. Prožijte nejkrásnější chvíle prakticky kousek od svého domova. Seznamte se s výhodnými cenami prázdninových vil Německa a připojte se k tisícům spokojených zákazníků. Pokud vám toto město příliš nesedí, rozhodněte se pro jiné zajímavé místo v Evropě. Věřte, že je skutečně z čeho vybírat, to je jistá zpráva. Navíc se můžete těšit na speciální balíčky od pronajímatelů.

Buďte okouzleni rekreačními vilami

Ubytování v Berlíně-Braniborsku, apartmány v Německu

Kdo by se nechtěl podívat do města měst, Berlína? Spojení jeho historie a kultur je třeba zdůraznit. V tomto směru probíhá festival Carnival of Cultures. Úžasná podívaná různých národností a jejich zvyklostí může začít! Projděte si i významná muzea a probádejte jejich exponáty. Na výstavách a koncertech vážné či populární hudby se dobře odreagujete. Užijte si ubytování v Německu v poklidu a bez komplikací. Projeďte se podzemní dráhou Berlína, jejíž provoz byl započat roku 1902. Toulejte se proslulou ulicí Kurfürstendamm, bulvárem intelektuálů a světáků. Bylo zde první kino Německa. Strasse des 17. Juni je uzlem Braniborské brány a Ernst-Reuter-Platz. Najdete zde Vítězný sloup. Karl-Marx-Alle připomene budovy vystavěné v socialistickém stylu.

V prázdninových bytech Německa budete spokojeni

Zasloužíte si parádní dovolenou? Tak hurá do Berlína! Spatříte zde stovky magnetů architektury v čele s Nicolaikirche, kde přebýval i slavný Casanova anebo Ibsen. Dvě impozantní katedrály, Deutsche Dom a Französischer Dom s koncertní síní tvoří prostě nejrozmanitější a nádherný Gendarmenmarkt. Vaše pohledy by měly spočinout na Nové Synagoze. Zastesklo se vám po nočních radovánkách? Vzhůru do koktejlového baru 40 Seconds, techno a house baru Watergate, oblíbeného alternativního Tacheles/Zapata, techno baru Weekend-club anebo na ruskou diskotéku Kaffee Burger. Osvěžte se báječnými drinky, tančete až do rána a do růžova se vyspěte v letních bytech v Německu.