Tip na dovolenou: největší berlínské jezero Müggelsee

Ubytování v Německu

Přímo na okraji Berlína se nachází největší z několika desítek jezer v okolí, známé jezero Müggelsee. A Vy tak máte jedinečnou možnost pronajmout si kompletně vybavený rekreační dům na břehu romantického jezera s spojit tak dovolenou v Německu v krásné přírodě s výlety do světové metropole plné památek, obchodů, kaváren a zábavních příležitostí!

Rekreační domy u jezera Müggelsee

Vypadá to jako protimluv, ale je to možné. NOVASOL nabízí ubytování v Německu jen pár kroků od největšího berlínského jezera, jezera Müggelsee, v moderně a útulně zařízených rekreačních domech (v areálu jich je celkem osm). Každý dům má svou vlastní wellnes oázu, tři ložnice, tři koupelny a prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a přímým vstupem na terasu, kde v létě můžete grilovat a užívat si klid a pohodu letních večerů.

Dovolená v Německu

Přímo v místě je restaurace s terasou a výhledem na jezero Müggelsee, kde moc dobře vaří (osobně vyzkoušeno), dále pěkné dětské hřiště, půjčovna lodiček a molo pro přistávání výletních parníků. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Německu. Místem prochází také upravovaná cyklostezka, která je zároveň i součástí dálkové mezinárodní cyklostezky Eurovelo 7 (tzv. Sluneční trasa z norského mysu Nordkapp až na ostrov Malta, která vede mj. i přes Prahu), a stezka pro pěší okolo celého jezera s mnoha odpočívadly a lavičkami, kde se můžete kochat výhledem na jezero a jeho dění. Na místě je k dispozici také jednací sál, který se dá proměnit ve svatební jídelnu, takže na v Müggelsee lze pořádat firemní školení nebo svatby a jiné akce i pro větší skupiny.

Výlet do Berlína

Berlín, to úžasné multikulturní město s neochabujícím denním i nočním tepem, je od jezera Müggelsee snadno dostupný veřejnou dopravou. Zastávka autobusu je jen pár kroků od areálu, takže auto můžete v klidu nechat zaparkované v bezpečí přímo u domu. Dovolená v Německu je nezapomenutelným zážitkem.

Autobus vás doveze za necelých 15 minut k zastávce rychlovlaku, který jezdí co deset minut, a za dalších 20 minut už se můžete procházet po náměstí Alexanderplatz, kolem budovy Říšského sněmu (Reichtstag) nebo uličkami známé čvrti Kreuzberg plné originálních obchodů a kaváren, a užívat všech lahůdek, které svobodný Berlín nabízí.

Ubytování v soukromí v Německu

A pokud vám nestačí jen návštěva Berlína, můžete vyrazit například do Postupimi nebo na výlet do známého Spreewaldského lesa anebo zažít na vlastní kůži tropický ráj v úžasném akvaparku Tropical Islands. Vše do jedné hodiny autem a s jednoduchým napojením na dálnici. Rodinná dovolená v Německu hraje všemi barvami.

  • Výhodou NOVASOL rekreačních domů u berlínského jezera Müggelsee je také jednoduché dopravní spojení, autem z Prahy nebo Liberce jste pohodlně a povětšinu cesty po dálnici u cíle za méně než čtyři hodiny.