Zamiřte do velkolepého Berlína

Pobyt Berlín-Braniborsko, dovolená v Německu

Vyrazte na inspirativní dovolenou do Braniborska a navštivte jeho největší dominantu, Berlín. Určitě se vám zalíbí jeho centrum i okolí. Rekreace v přepychových vilách se příjemně snoubí s přilehlými parky, zahradami a historickými magnety. Projděte památky zapsané na listinu kulturního dědictví UNESCO a užívejte si v aquaparcích i jezerech. Co si od ubytování v Německu přát víc? Krajina zasnoubená volnočasovými aktivitami, které lze využívat přímo v srdci města v atraktivních parcích, láká snad nejvíce. Tiergarten uchvátí přírodou, pomníky a navádí k procházkám i grilování. Victoria Park se pyšní pěkným vodopádem stékajícím z kopce Kreuzberg. Určitě osloví i nejstarší park Volkspark Friedrichshain a rozlohou velký Treptower Park.

Naberte nové síly v rekreačních domech

Děti i dospělí milují koupání a vodní sporty. Jezera i vodní plochy vás zavedou k relaxaci a sportovním činnostem. Nejvíce obliby zažívá Wannsee s písečnou pláží dlouhou 1, 3 kilometrů. Exkluzivní výlet na lodi slibuje Mügeelsee. Nedaleko mezinárodního letiště Tegel se rozléhá Tegeler See. Jeho výhodou je blízké umístění zámku Tegel anebo parku Freizeitpark. Dovolená v Německu je nezapomenutelným zážitkem. Vejděte do historického Braniborska a projděte významné památky Berlína. K nejvýznamnějším patří symbol města, Braniborská brána. Východně od Braniborské brány lemované stromy a překrásnými stavbami se dostanete na světoznámou ulici Unter den Linden. Také opera postavená v polovině 18. století stojí za povšimnutí.

Kde si odpočinout? V rekreačních vilách Německa!

Vaše kroky by měly směřovat i ke katedrále sv. Hedviky, arcidiecéznímu chrámu. Při ostrově řeky Sprév narazíte na mnohá muzea, Altes muzeum, Neues muzeum, Alte Nationalgalerie anebo Pergamon muzeum. Berlínská katedrála, Palast der republik anebo Schlossplatz musíte spatřit. Významnou památkou je i Neptunbrunnen, fontána boha Neptuna. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Rakousku. Pokračujte k Fernsehturm, televizní věži a na Alexanderplatz. Vaše oči musí spatřit Nicolaikirche a přilehlou čtvrt. Prohlédněte si také Berlínskou zeď, symbol studené války. Věřte, že vás zdejší klenoty nezklamou. Vaše dovolená v rekreačních vilách Německa se stane nejpříjemnějším pobytem v Evropě. Osvěžte své síly a mysl všemi dostupnými zbraněmi Braniborska, čekají vás stovky magnetů.