Populární dovolená jedině v Berlíně

Rekreační domy v Německu

Kde jinde si osvěžit mysl, tělo i ducha, než ve smyslném Berlíně? Kdo nebyl v honosném městě, nepoznal Braniborsko anebo Německo! Zde se snoubí kultury národů, historie i komfort služeb cestovního ruchu. Dosažitelný venkov spojte přímo se zábavou i pamětihodnostmi velkoměsta v jeho prázdninových domech v Německu. Najděte si svou oblíbenou galerii, muzeum, park, nákupní ulici anebo jezero a nabírejte sílu z jeho majestátnosti. Spojte dovolenou v Berlíně se sportem i relaxací, parky a okolí jsou pro tyto činnosti jako stvořené. Pokud si myslíte, že je velkoměsto jen snůška nezdravého vzduchu a shonu, zde jste na omylu. Objednejte si skvělé pronájmy od NOVASOL a hurá za dobrodružstvím!

Pronajměte si prázdninové vily

Pobyt Berlín-Braniborsko, ubytování v Německu

Mezi hojně navštěvované atrakce Berlína patří známé festivaly a sportovní akce. Začněte na Berlinale, fantastickém filmovém festivalu. Pokračujte na Carnival of Cultures, přehlídce hudby, kulinářského umění i masek všech možných kultur. Nesmíte opomenout na Love Parade, festival hudby. Nejoblíbenější sportovní událostí roku je bez pochyby Berlin Marathon. Světla hvězd neboli Festival of Lights, je třešničkou na dortu vědců. Není snad ani nic lepšího než ubytování v soukromí v Německu. Velkoměsto plné divů, Berlín, je určeno pro vyznavače hudby všech žánrů. Filharmonie, Koncertní dům, Státní opera anebo Německá opera přejí vyznavačům vážných hudebních děl. Zavítejte i do divadel a muzikálů. Projděte si výstavy a galerie, kde se setkáte s magnety sochařství i malířství. Svou oblíbenou kávu se zmrzlinou a dortíkem si vychutnejte v kavárnách a restauracích.

Prázdninovými pronájmy Německa budete uchváceni

Poznejte i bohatost dějin nejen u Berlínské zdi a vzpomeňte na pohnutky studené války. Dejte se směrem k Potsdamer Platz, bráně Východní a Západní Evropy. V západním Berlíně se pobaví hlavně děti v ZOO. Tato gigantická zoologická zahrada světa pojímá na 19 000 zvířat. Najdete zde i akvárium s korálovými útesy a žraloky.

Koho by nenadchl Charlottenburg? Palác s mnoha exponáty, komnatami a cennostmi? Tento vrchol baroka prostě musíte vidět! V okolí města se vydejte na Olympijský stadion vystavěný 1935 – 1936. Vyšplhejte na kousek vzdálenou tyčící se Zvonovou věž a pohlédněte na velkolepý stadion. Není možné popsat všechny perly Berlína, pronajměte si prázdninové ubytování v Německu a zařiďte si dovolenou podle gusta!